Vakıfbank World Kart'tan NakiteTaksit Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan NakiteTaksit Kampanyası

Vakıfbank, nakde sıkışan müşterilerine oldukça cazip faiz oranları ile avans veriyor. NakiteTaksit kampanyası ile kredi kartı limitiniz kadar olan nakit parayı çekebilir, bunu 9 taksitte uygun faiz oranları ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vakıfbank kampanyaları kapsamında çekeceğiniz nakit için 1.200 TL’ye kadar %1,79 faiz oranı, 3.000 TL için %1,59 faiz oranı ve 5.000 TL için %1,49 faiz oranı uygulanacaktır. Çektiğiniz nakdi 9 eşit taksitte ödeyebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında çekilen nakitlere faiz oranı dışında başka hiçbir ücret de yansımayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu World kampanyalarından Vakıfbank World kredikartı sahibi olan tüm müşteriler yararlanabilecek. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar bu kampanyaya katılabilirler. Kampanyadan çekeceğiniz nakit tutarı kredi kartınızın limiti kadardır. Bu tutardan daha fazlasını çekemezsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mayıs tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu faiz oranları ile nakit çekmek isteyen müşteriler bu tarihler arasında NakiteTaksit özelliğini kullanarak nakit çekmelidirler. Bu tarihten sonra faiz oranları standart oranlara yükselecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt zorunluluğu ya da SMS gönderme gerekliliği bulunmuyor. Belirtilen kampanya tarihleri arasında nakit çekmeniz halinde kampanyaya otomatik olarak katılmış olursunuz. Nakite Taksit uygulamasını ATM’lerden, internet şubesinden, telefon bankacılığından, şubelerden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya kapsamında çekmiş olduğunuz nakitlerin kampanya koşullarında değerlendirilmesi en fazla 2 kere olacaktır. Yani her kişi kaç kredi kartına sahip olursa olsun bu kampanyadan en fazla 2 defa yararlanabilecektir. Çekmiş olduğunuz tutarlar her ay ekstrenize borç olarak yansıyacak ve detayları oradan kontrol edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.