Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Nakite Taksit Kampanyası

Acil durumlarda nakite ihtiyaç duyduğunuz an kullanacağınız ilk şey kredi kartlarının nakit çekim özelliğidir. Bu özellik sayesinde ihtiyaçlarınızı kısa sürede görebilirsiniz. Fakat bu hizmeti kullanmanın bedeli olan faiz miktarları oldukça yüksektir. Şimdi yeni başlayan Vakıfbank kampanyaları ile artık ihtiyaçlarınızı daha az maliyet ile karşılayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Vakıfbank World kredi kartınız ile alacağınız Nakite Taksit tutarlarından daha düşük faiz oranları ile yararlanabileceksiniz. Normalde sabit %2,02 faiz oranı alınırken, 1.200 TL için %1,79 oranında, 3.000 TL için %1,59 oranında, 5.000 TL için ise %1,49 oranında faiz uygulanacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu World kampanyalarından Vakıfbank’a ait World kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır ve ticari kredi kartları bu kampanyanın dışındadır. Ayrıca bu kampanyadan kredi kartınızın nakit özelliğinin tutarı kadar faydalanabilirsiniz. Daha fazla tutarda faydalanamazsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mayıs tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında nakit çekimi yapmalıdırlar. Bu kampanya için ekstra bir evrak düzenlemeye gerek yoktur.

Bu Kampanya İçin Gerekli Nakiti Nereden Çekeceğim?

Bu kampanya kapsamında ki 1.200 TL ve 3.000 TL Nakite Taksit özelliği ATM’lerden, şubelerden, internet bankacılığından, telefon bankacılığından yapılabilir. Fakat 5.000 TL sadece banka şubelerinden ya da telefon şubesinden alınabilir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kişi ne kadar kredi kartına sahip olursa olsun eşit şartlarda faydalanabilir. Yani kampanya müşteri bazlıdır. Bu kampanyadan her kişi kampanya tarihleri arasında en fazla 2 defa yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt yapmak zorunluluğu yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.