Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan İnternet Alışverişlerine 30 TL Worldpuan

Kredi kartlarının yapmış olduğu kampanyalar genel olarak üye iş yerlerinde geçerli olan alışverişler üzerine kuruludur. Fakat Vakıfbank’tan bunun dışında bir alışveriş kampanyası geldi. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile internetten yapacağınız alışverişler ile 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınız ile internetten tek seferde yapacağınız 3 kere 100 TL ve üzeri harcamaya 15 TL Worldpuan, 5 kere 100 TL ya da daha üzeri harcamaya ise 30 TL Worldpuan hediye. Üstelik kampanya internet üzerinden yapılan bütün alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Vakıfbank’a ait World kredi kartı olan bütün müşteriler yararlanabilir. Fakat Business olan kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca banka kartları, nakit çekim, iptal ya da iade işlemleri, puan ile yapılan harcamalar vs. de bu kampanyanın kapsamında tutulacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmak gerekmektedir. Kayıt işlemini yaptıktan sonra kampanya tarihleri arasında internet üzerinden 3 yada 5 kere 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yaparsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SANAL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermek gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya tarihleri dışında yapılan, ya da kampanyaya kayıt olunmadan yapılan alışveriş işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir ve Worldpuan kazandırmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.