Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Hediye 30 TL Worldpuan

Düzenlemiş olduğu kampanya ve sunmuş olduğu fırsatlarla son zamanların en fazla kullanılan kredi kartı olan Vakıfbank World kart, şimdi de yaptığınız alışverişlerde size 30 TL’ye kadar Worldpuan kazandırıyor. Üstelik bu Vakıfbank World kampanyaları ile diğer marka kampanyalarını da birleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ya da daha üzeri harcamadan 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında toplamda 30 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından sadece bireysel Vakıfbank World kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Diğer World kartlar ya da Vakıfbank’a ait diğer kartlar bu kampanyadan yararlanamaz. Asıl karta bağlı olan ek kartlarla yapılan alışverişler ise, asıl kartın hesabına eklenerek kampanyadan faydalanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kayıt olduktan sonra kredi kartınız ile World üyesi tüm işyerlerinden World özellikli POS cihazları ile en az 150 TL’lik bir alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt, sadece banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndererek mümkün olabilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz yeterli olur. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

12 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, daha sonra da alışverişi yapabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. veli özlü dedi ki:

    kredi kartım 36 aya bölünmesi istiyorum