Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Gıda Harcamalarınıza 25 TL Worldpuan!

Bankaların ve kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar hemen her alanda ve her zamanda bize avantajlı bir alışveriş sunuyor. Şimdi Vakıfbank’a ait World kredi kartı ile yapmış olduğunuz gıda harcamalarında 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile World üyesi iş yerlerinden farklı günlerde ve tek seferde 4 kere en az 100 TL’lik gıda harcaması yaparsanız, 25 TL Worldpuan kazanacaksınız. Yani hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, hem de bundan kazançlı çıkacaksınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu World kampanyalarından Vakıfbank’a ait World kredi kartı olan herkes yararlanabilir. Kampanya bireysel kredi kartlarının hem asıl, hem de ek kartlarına açık olacaktır. Fakat kurumsal kredi kartları bu kampanyanın dışında tutulmuştur.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kyıt olmanız gerekir. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne GIDA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş için gerekli harcamaları yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

5 Ağustos 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır.

Kampanya Tüm Gıda Alışverişlerinde Geçerli Midir?

Kampanya banka sistemine Gıda işletmesi olarak kayıt olmuş olan tüm World üyesi iş yerlerinde geçerlidir. Yapılan alışverişin kampanya kapsamında sayılabilmesi için World özellikli POS cihazlarından ödeme yapılması gerekir. Diğer kanallar ile yapılan ödemeler kampanya kapsamının dışında tutulur. Ayrıca puan ile yapılan, mail order ile yapılan, internet aracılığı ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamının dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.