Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisine 5 Taksit

Genelde kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar yapılan harcamaları taksitlendirmek ve bu harcamalar üzerinden puan kazandırmak üzerine kuruludur. Fakat harcamaların bir takım mal ve hizmetlerin satın alınması ile sınırlı tutulur. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile artık vergi ödemelerinizde de taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile tüm belediyelerden Emlak ve Çevre Vergisi ödemelerinizi 5 taksit ile vadelendirebilirsiniz. Kampanya 50 TL ile 5.000 TL arasında ki ödemelerinizin tamamında geçerli olacaktır. Üstelik taksitlerden herhangi bir işlem ücreti de alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya Vakıfbank’a ait World kredi kartına sahip olan tüm müşterilerin katılımına açıktır. Kampanya hem anlaşmalı belediyelerde, hem de anlaşmalı olmayan belediyelerin tamamında geçerli olacaktır.  Yani isteyen herkes kendi belediyesinden bu kampanyaya katılabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Anlaşmalı belediyelerden ödeme yaparken direk olarak 5 taksit imkanından Pos cihazı ile yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı olmayan belediyelerde ise kredi kartı ile peşin ödeme yaptıktan sonra 444 0 724 numaralı çağrı merkezini arayarak taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 9 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak için bu tarihe kadar ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir. Bu tarihten onra yapılan vergi ödemelerinde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyanın Diğer Detayları Nelerdir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sınır koyulmamıştır. Ayrıca kampanyadan Business kredi kartları da yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için ödemeyi yaptıktan sonra hesap kesim tarihine gelmeden Telefon Bankacılığı ile taksit işlemini yaptırmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.