Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Akaryakıt Alışverişlerine 40 TL Worldpuan!

Kredi kartlarının akaryakıt sektörü ile yapmış oldukları kampanyaların bir örneği yine başladı. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile herhangi bir akaryakıt istasyonundan yapacağınız alışverişlerde 40 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak farklı günlerde ve tek seferde 5 adet 100 TL ya da daha üzeri bir akaryakıt harcaması yapmanız durumunda 40 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank World kredi kartlarında geçerlidir. Diğer World kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamaz. Ek kartlar ile yapılan harcamalar bağlı oldukları asıl kartın harcamalarına dahil edilecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra herhangi bir akaryakıt istasyonundan tek seferde ve farklı günlerde en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız kampanyaya katılım için yeterlidir.

Nasıl Kayıt Olacağım?

Bu kampanyaya kayıt olmak için Vakıfbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne YAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

18 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Eğer kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir, daha sonra da belirtilen şekillerde akaryakıt harcaması yapmanız gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılacak harcamalar ve işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyeceği için Worldpuan kazanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.