Vakıfbank World Kart'tan 50 TL Worldpuan Hediye | Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan 50 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank World Kart’tan 50 TL Worldpuan Hediye

Kredi kartlarının en büyük avantajları hiç şüphesiz alışveriş yaptıkça puan kazandırmasıdır. Aynı alışverişi nakit olarak yaptığınızda size bir şey kazandırmadığı göz önünde bulundurulursa, her alışverişten puan kazanmanızın avantajı gözler önüne serilir.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Vakıfbank World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında belirlenen sektörlerde World kredi kartınız ile tek seferde ve farklı günlerde 5 defa 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda kampanya ile 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Vakıfbank kampanyalarından bireysel tüm Vakıfbank World kredi kartları yararlanabilir. Diğer bankalara ait World kredi kartları ve Business kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ek kartlar kampanyaya dahildir ve ek kart ile yapılan harcamalar asıl karta dahil edilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yaptıktan sonra World üyesi işyerlerinden gıda, elektronik ve giyim sektörlerinden farklı günlerde ve tek seferde 5 defa en az 100 TL’lik harcama yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ARALIK yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi tamamlamalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kazanılan Worldpuanlar ise 11 Ocak 2016 tarihine kadar harcama yapılan kredi kartının hesabına yansıtılacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ