Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’a Özel 100 TL Worldpuan

Kredi kartının sunmuş olduğu avantajların hemen hepsi alışverişe yöneliktir. Nakit alışverişlerde hiçbir kazanç elde edememenizin yanı sıra, kredi kartı ile puan kazanma, indirim, taksit gibi birçok avantajı elde edebilirsiniz. World kampanyaları bu avantajları sık sık müşterilerine sunuyor. Yine o kampanyalardan bir tanesi daha başladı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Vakıfbank World Karta ait kredi kartı ile belirlenen sektörde, belirlenen tarihler arasında 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Worldpuan kazanırken, 6.000 TL ve üzeri alışverişlerde de 100 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yapacağınız harcamaları tek seferde yapmak zorunda değilsiniz. Toplamda bu tutara ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Vakıfbank kampanyalarından Vakıfbank World kredi kartına sahip olan herkes faydalanabilir. Diğer bankalara ait World kredi kartları bu kampanyanın dışındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, harcama yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıttan önce ki harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olabilmek için banka sistemine kayıtlı telefon numarasından kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EV yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

23 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya kayıt olduktan sonra, bu tarihe kadar belirlenen sektörlerde ki harcama toplamınız 3.500 ya da 6.000 TL’ye kadarçıkarsa, kampanya kapsamında Worldpuanlarınızı kazanabilirsiniz.

Kampanya Hangi sektörlerde Geçerlidir?

Bu Kampanya mobilya, konaklama, kuyum, yapı malzemeleri ve elektronik eşya sektörlerinde geçerli olacaktır. kampanya kapsamında sayılabilmesi için ödemenin World özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.