Vakıfbank World Kampanyası ile 50 TL Worldpuan Hediye | Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kampanyası ile 50 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank World Kampanyası ile 50 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank World kredi kartı, müşterilerine kazanç sağlayacak yeni bir kampanya daha başlattı. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak World üyesi iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra ki yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan olmak üzere toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank’a ait World kredi kartlarından yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Diğer kredi kartları ve banka kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerden önce kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Axess üyesi işyerlerinde ve belirtilen sektörlerde ilk 100 TL ve üzeri alışverişi yaptıktan sonra ki alışverişlerde 10 TL Worldpuan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne NISAN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasını yazıp, 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 30 Nisan 2016 tarihinde sona erecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kazandığınız Worldpuanlar 12 Mayıs 2016 tarihinde kartınıza yüklenecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ