Kampanya Bulucu

VakıfBank World Card’dan 40 TL World Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank World Card’dan 40 TL World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Vakıfbank Worldcard kullanılarak gıda marketi, çok katlı mağaza, kozmetik, ayakkabı, giyim, aksesuar, kozmetik, saat ve optik sektörlerinden herhangi bir bankaya ait POS cihazını kullanarak tek seferde taksit ile ya da peşin olarak yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişin ardından tek seferde yapılacak olan her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL değerinde World Puan ve kampanya kapsamında toplamda 40 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 8 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi kartlarının bağlı olduğu ve Vakıfbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden KAMPANYA yazdıktan sonra bir adet boşluk bıraktıktan sonra asıl kredi kartına ait olan numaranın son 6 hanesini 6635’e kısa mesaj olarak göndermesi gerekir. Kampanya kapsamında atılacak olan her bir mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan World Puan’lar kampanya kapsamında en son alışveriş yapmış olduğunuz bireysel kredi kartına kullanım açık olması halinde 11 Ağustos 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan World Puan’ları 20 Ağustos 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm World Puan’lar 21 Auğstos 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan tamamen geri alınacaktır.

Kampanya Hangi Sektörlerde Geçerlidir?

Kampanyaya gıda marketi, çok katlı mağaza, kozmetik, ayakkabı, giyim, aksesuar, kozmetik, saat ve optik sektörlerinden yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya en fazla bir defa katılabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde World Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya ticari kartlar ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya nakit çekim işlemleri ile mail order işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında iadesi ya da iptali gerçekleşen ödemeler de World Puan kazanımının gerçekleşmesi mümkün değildir.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak olan işlemleri ister taksit ile ister peşin olarak ödeyebilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılacak olan sanal alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde yurt içi herhangi bir POS cihazını kullanabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri işlemlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Tercih Kart kullanarak kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım bedeli olan 4,99 TL’yi ödemesi gerekir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.