Vakıfbank Visa Ticari Kartı'na Beymen Mağazalarında % 10 İndirim Fırsatı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank Visa Ticari Kartı’na Beymen Mağazalarında % 10 İndirim Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank Visa Ticari Kartı’na Beymen Mağazalarında % 10 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Visa ticarı kartı ile Beymen mağazalarından yapacağınız 2017 ilkbahar yaz sezonu ve 2017 sonbahar kış sezonu kurumsal alışverişlerde geçerli olacak olup bu satışlarda satın aldığınız ürünlerin ilk fiyatı üzerinden yüzde 10 oranında indirim yakalama fırsatı!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Vakıfbank Visa Ticari Kartı’na Beymen Mağazalarında % 10 İndirim Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 18 Ocak 2017 ve 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Vakıfbank Visa ticari kartları ile alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kart sahiplerinin satın almak sırasında Beymen mağazalarında ödeme sırasında bu kampanyadan faydalanmak istediğini sözlü bir şekilde ifade etmesi gerekmektedir. Bununla birlikte “oktay.erturk@beymen.com” e posta adresine kurumsal satın alma isteğini belirten kişiler de aynı şekilde bu kampanyadan faydalanabilecektir. Bu kampanyaya sadece bu iki yolu kullanarak katılabilirsiniz.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya sadece kurumsal satışlarda geçerli olacaktır. Ayrıca Beymen resmi internet sitesi olan beymen.com sitesi üzerinden yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.

İndirim yasaklı ürünler ve konsinye ürünler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya diğer kampanya, indirim ya da promosyanlar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Bu kampanya sadece Türkiye’de ihraç edilen Visa logolu ticari kartlar olan banka kartı ve kredi kartı için geçerli olup ön ödemeli kartlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya sadece kart sahibi için geçerli olacaktır. Bu nedenle de üçüncü kişilere bu kampanya kapsamında indirimler devredilemeyecektir. Ayrıca bu kampanya paraya da çevrilemeyecektir.

Bu kampanya ile kötü niyete sahip olan kişileri VISA ve Beymen eleme hakkına sahiptir. Bununla birlikte bu kampanyayı olumsuz bir şekilde etkileyecek mobil ya da bilgisayar teknolojileri ya da diğer çeşitli unsurları kullanan kişilerin hile tespiti yapıldığı taktirde o katılımcının o güne dek gerçekleşmiş olan tüm katılım verileri ve kazandığı indirimler önceden uyarıya gerek dahi olmadan iptal edilebilir.

Kampanyayı düzenleyen kuruluş tarafından bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden belirtmeden durdurma hakkı saklı tutulmaktadır. Böyle bir değişiklik söz konusu olduğu taktirde yeni koşullar Visa resmi internet sitesi olan www.visa.com.tr sitesi üzerinden duyurulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.