Kampanya Bulucu

Vakıfbank Visa Bankomat ile Opet’te 25 TL Yakıt Puan Hediye!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Visa Bankomat ile Opet’ten kampanya tarihleri içinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, Opet istasyonlarında harcayabileceğiniz 25 TL değerinde Yakıt Puan kazanma şansını elde edersiniz!

Bu kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Vakıfbank Visa Bankomat ile Opet’te 25 TL Yakıt Puan Hediye!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Opet yakıt istasyonlarında 15 Ocak 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri içinde Vakıfbank Visa Bankomat kartı ile birlikte akaryakıt alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Vakıfbank’ta kayıtlı olan ve kampanyada kullanacakları Visa Bankomat kartlarında tanımlanmış olan cep telefonu numarası ile “OPET” yazdıktan sonra bira det boşluk bırakıp T. C. Kimlik numaralarını girmesi ve 6635 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Yakıt Puanlarımı Nasıl Aktif Hale Getirebilirim?

Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz Yakıt Puanlar ile ilgili olan kodlar 28 Şubat 2017 tarihine kadar cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak yollanacaktır.

Cep telefonunuza gelen bu kısa mesajın başına “VISA” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve 6738 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Böylelikle Yakıt Puanlarınız aktif hale gelecektir. Bu işlem ile birlikte 25 TL değerinde Yakıt Puanlar kısa mesajı göndermiş olduğunuz cep telefonu numarasında yüklenecektir.

Bu Kampanyadan Kazandığım Yakıt Puanları Ne Zamana Kadar Harcayabilirim?

Kampanyadan kazanmış ve aktif hale getirmiş olduğunuz Yakıt Puanları 15 Mart 2017 tarihinde 23.59 saatine kadar Opet istasyonlarında kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Yakıt Puanlar geri alınır.

Yakıt Puanlarımı Nasıl Kullanacağım?

Bu kampanya sayesinde kazanmış olduğunuz Yakıt Puan kodlarını Opet istasyon görevlilerine söylemeniz ve bu görevli tarafından cep telefon numaranıza gönderilecek olan doğrulama kodunu yine aynı görevliye iletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde Yakıt Puanlarınızı kullanmanız mümkün hale gelecektir.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile kazanabileceğiniz en yüksek Yakıt Puan değeri 25 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile kazanacağınız Yakıt Puanları sadece OPET istasyonlarında benzin ya da motorin alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamamaktadır.

Bu kampanyaya Vakıfbank Visa Worldcard’lar, ticari kartlar, mail order işlemleri, nakit çekim işlemleri ile iptal ve iade işlemleri dahil edilmemiştir.

Aynı gün içinde yapılan 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarınızdan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

25 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında geriye kalan ödemenin de Visa Bankomat kartı kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Visa ve Opet tarafından bu kampanya ile ilgili koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen durdurma hakkı saklı tutulmaktadır. Bu gibi bir durumda değişiklikleri Opet ve Visa resmi internet siteleri üzerinden takip edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.