Kampanya Bulucu

VakıfBank Platinum ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank Platinum ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Vakıfbank Platinum kartını kullanarak yurt dışında yapacağınız her 100 dolar ve üzeri harcama için yüzde 5 oranında indirim fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“VakıfBank Platinum ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile ile ilgili olarak herhangi bir tarih belirlenmemiştir. Bu nedenle de Vakıfbank tarafından bu kampanya ile ilgili olarka herhangi bir değişiklik yapılmadığı sürece bu kampanyadan istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey “YURTDISI” yazdıktan sonra bir adet boşlu bırakıp bu kampanyada kullanılacak olan Vakıfbank Platinum kartına ait olan son 6 haneyi 6635 numarasına kısa mesaj şeklinde göndermektir. Aynı şekilde yurt dışında olup da bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin bu kısa mesajı “05327526635” numarasına göndermesi gerekmektedir.

Bu kısa mesajı göndermiş olan kişiler her ay için hediye indirim fırsatından yararlanabilecektir. Kampanyanın herhangi bir sınırı olmadığı için bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin her ay bu mesajı göndermeleri gerekmektedir. Kampanyanın bitmesine ya da koşullarının değiştirilmesine karşın bu şekilde bir karar alınmıştır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan kişiler tek bir ay içinde en fazla 60 TL değerinde hediye indirim kazanabilirler. Bununla birlikte bu kampanyaya katılan kişilerin tek bir yıl içinde kazanabileceği en yüksek hediye indirim tutarı ise 300 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriye’nde yaptığınız alışverişler yurt içi kapsamında dahil edildiği için orada yapacağınız alışverişler ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Bu kampanya ile birlikte hak etmiş olunan hediye indirimlerin doğru bir şekilde hesap edilebilmesi için yurt dışında yapılacak olan ödemelerin Vakıfbank’a ulaşmasının ardından o Merkez Bankası Döviz Satış kurunda o gün gözüken kur bilgisi kullanılır.

Yurt dışında gerçekleştireceğiniz işlemlerin iadesi ya da iptali yapıldığı taktirde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

İnternet ya da telefon üzerinden yaptığınız alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Nakit çekim ve mail order işlemleri ile kumarhanelerde ya da bahis sitelerinde yapacağınız işlemlerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yurt dışında harcama yapması gerekir.

Kampanya tarihleri içinde yapılacak olan tüm alışverişler, kampanyaya katılacak olan kişinin müşteri numarasına bağlı olan tüm Platinum kartlar üzerinden yapılan harcama tutarlarını da kapsar. Buna ek kartlar da dahil edilmiştir.

Vakıfbank bu kampanyayı önceden haber vermeye gerek duymadan durdurma ya da bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme gibi hakları saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.