Vakıfbank MilPlus ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank MilPlus ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank MilPlus ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Vakıfbank Milplus kartını kullanarak yurt dışında yapacağınız her 100 dolar ve üzeri harcamalar için yüzde 5 oranında indirim fırsatından yararlanmanız mümkündür.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Vakıfbank MilPlus ile Yurt Dışında % 5 İndirim Fırsatı!” kampanyası ile ilgili olarak belirlenmiş herhangi bir tarih bulunmadığı için Vakıfbank bu kampanyayı durdurana dek bu kampanyadan yararlanmaya devam etmeniz mümkün olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken şey “YURTDISI” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak bu kampanyada kullanılacak olan MilPlus kartına ait son 6 haneyi 6635 numarasına kısa mesaj olarak göndermektir.

Bununla birlikte yurt dışında olup bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin aynı mesajı 05327526635 numarasına göndermeleri gerekmektedir.

Bu kısa mesajı göndermiş olduğunuz ay için hediye indirim kazanabilirsiniz. Bu da demektir ki her ay yeniden kısa mesaj göndermeniz gerekir. Zira kampanyanın sona erme ihtimaline ya da kampanyadan daha fazla yararlanmak istemediğiniz gibi durumlara karşın böyle bir karar verilmiştir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile bir kişinin bir ay içinde kazanabileceği en yüksek hediye indirim tutarı 60 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bununla birlikte kampanyaya katılan kişilerin bir yıl içinde kazanabileceği en yüksek indirim tutarı da 300 TL’dir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

K. K. T. C.’de yapılan alışverişler yurt içi kapsamında sayılacağı için bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Hak edilen indirimlerin hesap edilmesi için yurt dışında yapacağınız harcamaların Vakıfbank’a ulaştığı an itibarı ile Merkez Bankası Döviz Satış kurunda o güne ait olan kur bilgisi kullanılacaktır.

İade ve iptal işlemleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Telefon ve internet üzerinden yapılan alışverişler ile, mail order, nakit çekim, bahis sitesi ve kumarhanelerde yapılan işlemler de bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için yurt dışında harcama yapmanız gerekmektedir.

Kampanya döneminde yapılacak olan alışverişe ait tutar, alışverişi yapan kişinin numarası olan ve ek kartla da dahil olmak üzere tüm Platinum kredi kartlarında yapılan harcamaları da kapsayacaktır.

Vakıfbank bu kampanya ile ilgili oluşturmuş olduğu koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapabileceği gibi aynı zamanda bu kampanyayı tamamen bitirme hakkına sahiptir ve bunu saklar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.