Vakıfbank Like Card İpad Çekiliş Sonuçları | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank Like Card İpad Çekiliş Sonuçları

Vakıfbank Like Card İpad Çekiliş Sonuçları açıklandı. “Like’ la kazan” sayfası üzerinden likepuanlarınız ile çekilişe katılan müşteriler 19 Ağustos-11 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olan çekilişle İpad Air 2 kazanmış oldular.

Çekiliş 04.12.2015 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirildi ve Vakıfbank Like Card’ın internet sayfasından yayınlandı. Sonuçlar 08.12.2015 tarihli Takvim Gazetesinden de ilan edilecektir. Bizlerde sizler için çekiliş sonuçlarını yayınladık.

Çekilişin Kazanan Asil ve Yedek Talihlileri:vakıfbank ipad çekilişi sonuçları

Çekilişten Kimler Faydalanamaz?

VakıfBank personeli, öğrenci olmayan VakıfBank Like Card sahipleri, 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Like Card’ı takipte olan, asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli olan, iptal veya kapalı olan kart hamilleri kampanyadan faydalanamaz, kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmeyecektir.

Kampüs kartların Likepuan kazanma özelliği mevcuttur. Ancak kampüskartı olup personel olan kişiler Likepuan kazanamayacaktır. Klasik kartı olup meslek kodu öğrenci olanlar müşteriler ise LikePuan kazanabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.