Vakıfbank İnternet Bankacılığından iPad Air 2 Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank İnternet Bankacılığından iPad Air 2 Kampanyası

Bankalar internet bankacılığını yaygınlaştırmak için bir takım kampanyalar sunmaya devam ediyor. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile internet bankacılığına giriş yaparak Apple iPad Air 2 16 GB ürününü almaya hak kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPad kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Vakıfbank internet Bankacılığına giriş yapan müşteriler bir adet çekiliş hakkı kazanmış olurlar. Bu çekiliş ile 10 kişi Apple iPad Air 2 Wi-Fi 16 GB cihaz kazanacaktır. Çekiliş hakkı kazanmış olmanız için ya daha önce hiç, ya da son 3 ay içerisinde internet bankacılığına hiç giriş yapmamış olmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Adres Paylaşım Sisteminde kayıtlı olmanız ya da Vakıfbank müşterisi olmanız gerekir. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmeniz için ya hiç Vakıfbank İnternet Şubesi kullanmamış olmanız gerekir, ya da son 3 aydır hiç giriş yapmamanız gerekir. Son 3 ay içerisinde internet bankacılığına giriş yapmış olan müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize veya başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilgilerinizi girerek Vakıfbank İnternet Bankacılığına giriş yapmanız durumunda kampanyaya otomatik olarak katılmış ve 1 adet çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

2 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında giriş yaparak kampanyaya katılmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan girişlerde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekilişin Sonuçlarını Nasıl Öğreneceğim?

Kampanyanın çekilişi 19 Nisan 2016 tarihinde halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır. Sonuçları ise 21 Nisan 2016 tarihinde Takvim gazetesinden ve www.vakifbank.com.tr internet sitesinden yayımlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.