Kampanya Bulucu

Vakıfbank ile Motorlu Taşıt Ödemelerinde 3 Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank ile Motorlu Taşıt Ödemelerinde 3 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Vakıfbank tarafından çıkartılmış olan herhangi bir kredi kartını kullanarak Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi ya da Vakıfbank E Tahsilat resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri motorlu taşıt vergisi ödemelerinizde ilave 3 taksit şansından yararlanma fırsatını elde etmiş olursunuz! Üstelik bu tarihler arasında trafik cezalarınızın ödenmiş olması halinde dahi 3 taksit ile taksitlendirme yapmanız mümkündür!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya 1 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasaında yapılacak olan motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri dahil edilmiştir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 100 TL ve üzeri motorlu taşıtlar vergisi ve trafik para cezası ödemelerinde Vakıfbank kredi karlarına özel olarak sunulmuş olan bu imkanda yararlanabilmeleri için etahsilat.vakifbank.com.tr ya da Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi resmi internet sitesi olan https://intvrg.gib.gov.tr sitesine giriş yaparak MTV Sorgulama ve Kredi Kartı Ödeme bölümüne girerek motorlu taşıtlar vergisi ödemesini gerçekleştirmesi gerekir.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Vakıfbank üzerinden yapılacak olan ödeme işlemlerinde ise T. C. kimlik numarsaı ya da vergi kimlik numarası ile birlikte plaka ve vergi yılı bilgilerinin girilmesi ve son olarak da güvenli kodunun girilmesi gerekir. Daha sonra motorlu taşıtlar vergisi borçlarından ödenecek olanlar seçilmeli ve onay aşamasına geçiş yaptıktan sonra da ödeme bölümüne geçilerek Vakıffbank tarafından çıkartılmış olan herhangi bir kredi kartı kullanılarak 100 TL ve üzeri motorlu taştılar vergisi ödemesi yapılmalıdır.

Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi üzerinden yapılacak olan işlemlerde T. C. kimlik numarası ile giriş, kullanıcı girişi ya da E devlet yöntemi ile giriş seçeneklerden birini tercih ederek siteye giriş yapmalı ve ardından Taşıt Vergi / Ceza Borcu Sorgulama ve Ödeme bölümüne tıklanmalıdır. Daha sonra sizden istenen plaka, vergi dairesi, fiş numarası ve vergi türü bilgilerini girmeli ve dönem başlangıç ve bitiş ay ve yıl bilgilerini de girdikten sonra sorgula ve öde butonuna basmalısınız. Daha sonra ise herhangi bir Vakıfbank kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve 3 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında yapılacak olan motorlu taşıt ödemelerinin 100 TL’nin altında olmaması gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ödeme sırasında mail order limitinin yeterli olması gerekir.

Vakıfbank tarafından çıkartılmış olan herhangi bir kredi kartı ile bu işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ödeme sırasında işlemler peşin bir şekilde gerçekleşecek ve ardından bir gün sonra dönem içi işlemler bölümünde taksitlendirme görülebilecektir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.