Kampanya Bulucu

Vakıfbank ile İgdaş Ödemeleri Faizsiz 3 Taksit

Vakıfbank kampanyaları, yeni bir kredi kartı kampanyası başlattı; Bu kampanya ile İgdaş’a yapacağınız ödemeleri hiçbir faiz ve ekstra ücret ödemeden 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz. İgdaş kampanyaları veya tarifeleri bulunmadığı için, avantaj farkı sadece Vakıfbank’a aittir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

İlk olarak 50 TL ile 50.000 TL arasında ki İgdaş ödemenizi Vakıfbank kredi kartından peşin olarak yapmanız gerekiyor. Ödemeyi yaptıktan banka sistemine kayıtlı cep telefonunuza bir kod gelecek. Telefonunuzun mesaj bölümüne İGDAS yazıp, bir boşluk bırakıp bu kodu ekleyerek 6635’e mesaj göndermeniz kampanya için yeterlidir.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacak?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemeyi İgdaş veznesinden ya da www.igdas.com.tr adresinden yapmış olmanız gerek. Ayrıca ödemeyi Vakıfbank kredi kartından yapmanız gerek. Bunların dışında ödeme tutarının 50 TL ve 50.000 TL arasında olması gerekiyor.

Kampanya Hangi Kredi kartlarında Geçerli?

Kampanyaya Vakıfbank’a ait tüm kredi kartları dahildir. Vakıfbank’ın her kredi kartı ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya İçin Neye Dikkat Etmem Gerekiyor?

Kampanyadan yararlanmak için gönderilecek olan mesajın banka sistemine kayıtlı telefon numarasından gönderdiğinize emin olmalısınız. Diğer numaralardan gelen mesaj kampanya için geçersiz sayılacaktır. Mesajı hesap kesim tarihinden önce atmanız gerekir, yoksa tek çekim olarak hesabınıza yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mayıs 2015’tir. Bu tarihten sonra İgdaş ödemelerinde taksitlendirme yapılmayacak, yapılsa bile belirli bir faiz oranı olacaktır.

Önceki Ödemelerimi de Taksitlendirebilir Miyim?

Kampanya sadece, kampanyaya katıldıktan sonra ki yapacağınız ödemelerde geçerli olacaktır. Geçmiş ödemeleri taksitlendirebilme imkanı yoktur. Taksitlendirme, mesajı gönderdikten sonra ki gün yapılacaktır, bu nedenle hesap kesim tarihinden en az bir gün önce yapılması önemlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.