Vakıfbank ile Gezinomi'den 150 TL indirim Hediye! | Kampanya Bulucu

Vakıfbank ile Gezinomi’den 150 TL indirim Hediye!

Vakıfbank ile Gezinomi’den 150 TL indirim Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank ile Gezinomi’den 150 TL indirim Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartını kullanarak Gezinomi resmi internet sitesi üzerinden, Gezinomi yetkili satış acentalarını kullanarak ya da 0 850 466 77 44 numaralı Gezinomi Call Center üzerinden, Kıbrıs otelleri, yurt dışı tur, yurt içi otel ve tur paket alımlarında tek seferde yapılacak olan 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL değerinde indirim kazanma şansı sizin elinizde olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vakıfbank müşterilerinin 9 Haziran ve 9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Gezinomi’den alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilave olarak bir şey yapması gereken olmayıp tek yapılması gereken şey kampanya tarihleri dahilinde yurt içi otel, tur paket, Kıbrıs otelleri ya da yurt dışı tur kategorilerinden tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapması ve bu alışverişleri  Gezinomi resmi internet sitesi üzerinden, Gezinomi yetkili satış acentalarını kullanarak ya da 0 850 466 77 44 numaralı Gezinomi Call Center üzerinden gerçekleştirmesi gerekir.

Kampanya Kapsamında Sunulan İndirim Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirimler kampanya kapsamında kullanılmış olan kredi kartının bir sonraki dönem ekstresine yansıtılır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kereliğine yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 150 TL değerinde indirim kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ek kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyaya vize işlemleri, yurt dışı çıkış harçları, rehberlik ücretleri, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımları ve seyahat sırasında yapılacak olan ekstra harcamalar dahil edilmemiştir.

Kampanyaya ticari kartlar ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya nakit çekim işlemleri ve World Puan kullanılarak yapılacak olan alışverşiler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya yalnızca yurt dışı tur, tur paket, yurt içi otel ve Kıbrıs otelleri kategorilerinden yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım bedeli olarak 4.99 TL ücret ödemesi gerekir.

Kampanya kapsamında yapılmış olan rezervasyon işlemelerinin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde kazanılmış olan indirimler sistematik bir şekilde geri alınır.

Kampanya kontenjanlar ile sınırlandırılmış olmak ile birlikte Gezinomi ve Vakıfbank ileride ortaya çıkabilecek olan döviz ve kontenjan artışı sebebi ile önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları madde ve zaman koşullarının tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ