Kampanya Bulucu

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıf Bank, İhtiyaç Kredisi pazarında önemli bir ağırlığa sahip, sunduğu cazip oranlarla müşterilerini cezbetmeyi başarıyor. Vakıfbank tüketici kredisi ürünleri arasında iki kampanya ön plana çıkıyor. Bunlardan birincisi Vakıfbank geleneksel bayram kredisi, ikincisi taksitli ihtiyaç kredisi… Bayram kredisi geçici bir kampanya olduğundan biz taksitli ihtiyaç kredisini inceleyeceğiz. Ancak Bayrama kadar Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacaksanız iki krediyi de şubede sormanızda fayda var!  Çünkü faiz oranları birbirinden farklı!

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama

Taksitli ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda 36 aya kadar %1 ,60 faiz oranı  verilmektedir. Ancak bu kredi teminat karşılığı kullandırılmaktadır. Eğer ev, araba ya da arsa gibi bir teminat verebilirseniz kredi faiz oranı % 1,15’e kadar düşmektedir. Faiz oranlarına aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası

10 bin lira için 36 ay vade ile kullanacağınız taksitli ihtiyaç kredisine aylık % 1,60 faiz ödeyeceksiniz. Yıllık maliyet oranı ise % 23,56 olacaktır.

vakıfbank ihtiyaç kredileri

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi başvuru formuna banka şubelerinden ulaşabilirsiniz.  Diğer kanallardan ön başvuru alınmamaktadır.

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’ın hali hazırda birkaç kampanyası bulunuyor bunlar:

 • Taksitli İhtiyaç Kredisi
 • Otomobil Kredileri
 • Sarı Panjur Ev Kredisi
 • Kooperatif Tamamlama Kredisi
 • Hızlı Bitirme Kredisi
 • Kredili Bankomat-7/24
 • Hızır 7/24
 • Geleneksel Vakıfbank Bayram Kredisi

Yukarıdaki kampanyalar arasında en cazip olanının Geleneksel Bayram kredisi olduğunu hatırlatalım

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

 • Nüfus Cüzdanı ya da ehliyetin aslı ile birlikte fotokopisi
 • Gelir durumunu ispatlayan belge ( Eğer ücretli çalışansanız maaşınızda herhangi bir haciz olmadığına dair çalışılan yerden alınacak belge; emekliyseniz bankadan alacağınız onaylı maaş ekstresi)
 • İkametgâh ilmühaberi ya da adınıza kayıtlı son ayın elektrik su ya da telefon faturası fotokopisi
 • Bankanın tarafınızdan isteyeceği ek belgeler

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Şartları

Vakıfbank bu krediyi teminat karşılığında kullandırıyor. Yani bu krediye sahip olmak için ev arsa ya da araba gibi varlıklarınızın olması gerekiyor. Düzenli geliri olan istihbarat puanı yüksek olan herkes bu krediden faydalanabiliyor. Kredi kullanan kişiye mutlaka hayat sigortası yapılıyor.

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Vakıfbank taksitli tüketici kredisine sadece Vakıfbank şubelerinden başvurabiliyorsunuz.

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

36 ay vade ile 10 bin liraya aylık % 1,60 faiz uygulanıyor. Yıllık maliyet oranı % 23,56 oluyor. Ayrıca 52,50 kredi tahsis ücreti ve 17,07 diğer ücretler alınıyor. Bunların dışında hayat sigortası yaptırmak zorunlu!

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Yapılandırma

Vakıfbank ihtiyaç kredisi yapılandırmak için henüz faizler uygun değil faizlerin yüksek olmasından dolayı yapılandırma diğer adıyla refinansman tavsiye etmiyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.