Kampanya Bulucu

Vakıfbank BusinessCard’a Özel 100 TL Hediye Worldpuan!

Yapılan kredi kartı kampanyaları genelde Business kredi kartlarını, kurumsal ve şirket kartlarını kapsamaz. Genellikle bireysel kredi kartları üzerine kuruludur. Fakat Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile şimdi Business kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde de puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank Business kredi kartınız ile belirlenen sektörlerde 5 defa farklı günlerde ve tek seferde 1.000 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 100 TL’lik Worlpuan kazanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Sektörlerde Geçerlidir?

Kampanya sadece yapı malzemeleri, nalburiye, araç kiralama, hırdavat, araç servis, bakım ve yedek parça, ofis malzemeleri ve kırtasiye sektörlerinde geçerlidir. Bu nedenle banka sisteminde bu sektöre kayıtlı iş yerlerinden harcama yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde farklı günlerde ve tek seferde 5 defa en az 1.000 TL’lik harcama yapmanız gerekmektedir. Bu şartları sağladığınızda kampanyadan yararlanmış olursunuz ve kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EKİM yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız Business kredi kartın numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

5 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişleri yapmalıdır.

Kampanya Hakkında Bilmem Gereken Başka Ne Var?

Aynı gün içerisinde yapacağınız birden fazla 1000 TL ve üzeri bir harcama olması durumunda bunlardan sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ayrıca kampanya için göndereceğiniz SMS standart SMS ücreti ile ücretlendirilecektir. Vakıfbank istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.