VakıfBank BusinessCard ile Petrol Ofisi'nde % 3 İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

VakıfBank BusinessCard ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank BusinessCard ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!” kampanyası ile birlikte Vakıfbank Business Card ile anlaşmalı olan Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız otogaz ya da akaryakıt alımlarında yüzde 3 oranında indirim kazanma fırsatını yakalar ve böylelikle akaryakıt harcamalarınızda tasarruf yapma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“VakıfBank BusinessCard ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 6 Mayıs 2017 tarihine kadar anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından otogaz ya da akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey anlaşmalı olan Petrol Ofisi istasyonlarından Vakıfbank Businesscard’ını ve Vakıfbank POS cihazlarını kullanarak akaryakıt alışverişi yapmaktır!

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Vakıfbank Business Card’ı sahipleri faydalanabileceği gibi aynı zamanda yine bu kredi kartına sahip olan ve Vakıfbank’ın ticari plaka sahiplerine verdiği ticari kredi kullanan Minibüs, halk otobüsü, ticari taksi, dolmuş, servis ve buna benzer araçlara sahip olan kişiler de bu kampanyadan yararlanabilecektir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile bir ayda kazanabileceğiniz en yüksek indirim değeri 200 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

İade ve iptal işlemlerinde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Nakit kullanımı, yalnız belge işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Petrol Ofisi ve Vakıfbank bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme ya da bu kampanyayı haber verme gereği duymadan durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BusinessCard ve Ticari Kredi başvurularında Vakıfbank, kart ve limit verme haklarını saklı tutmaktadır.

Tüm bu maddelerle birlikte Petrol Ofisi tarafından müşterilerine sunulmakta olan Positive Card kullanarak çeşitli fırsatlardan yararlanmanız mümkündür. Örneğin madeni yağ, otogaz ve akaryakıt alımlarınızda Positive Card kullanarak hediye puanlar kazanabilmeniz mümkündür. Zira bu kampanya koşullarında diğer kampanyalar ile birleştirilemez gibi bir koşul yer almadığı için ayrıca Positive Card başvuru yapıp alarak ve kullanarak çeşitli fırsatlardan yararlanmanız da mümkün hale gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.