Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinizden 5.sinde 50 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirerek akaryakıt alışverişinde bulunması gerekmektedir. Bu nedenle bu tarihler dışında akaryakıt alışverişinde bulunan kişiler bu kampanyadan faydalanma fırsatını kaybedecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öncelikle Vakıfbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “BEDAVA” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanyadan yararlanmak için kullanacakları Vakıfbank Business Card’ına ait olan kart numarasının son 6 hanesini girmesi ve 6635 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bu kampanyadan faydalanmak üzere göndermiş olduğunuz bir adet kısa mesaj için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarifelerine göre belirlenmiş olan ücreti karşılamanız gerekir.

Bu Kampanyaya Hangi Akaryakıt İstasyonları Dahildir?

Bu kampanyaya tüm akaryakıt istasyonları dahil edilmiştir.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan her bir müşteri için kazanılabilecek olan en yüksek indirim tutarı 50 TL değerinde belirlenmiş bulunmaktadır. Bu da her bir müşterinin bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabileceği anlamına gelmektedir.

Kazandığım İndirim Kartıma Ne Zaman Yansır?

“Vakıfbank BusinessCard ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kazanmış olduğunuz indirimler kartınızın açık olması halinde 13 Mart 2017 tarihinde kartınıza yansıyacaktır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Bankomat Kart ve bireysel kartlar kullanılarak yapılan akaryakıt alışverişleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

İnternet alışverişleri, nakit çekim ve mail order işlemleri ile puan kullanılarak yapılan ödemeler ve iadesi ya da iptali gerçekleşen harcamalar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Vakıfbank bu kampanya ile ilgili sunmuş olduğu koşulların tamamında ya da bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden duyurmadan durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.