Kampanya Bulucu

VakıfBank Business Card ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank Business Card ile Petrol Ofisi’nde % 3 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Vakıfbank Business Card’ı kullanarak taksiden minibüse, halk otobüsünde servise kadar tüm ticari araçlar anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına giderek yapacakları otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde %3 oranında indirim kazanabilir ve akaryakıt harcamalarında tasarruf elde edebilir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 6 Mayıs 2018 tarihine kadar her ay belirli bir sınırı olmak kaydı ile akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde indirim kazanması mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Vakıfbank Business Card’ı kullanarak anlaşmalı olan Petrol Ofisi istasyonlarına gidip Vakıfbank POS cihazları üzeriden akaryakıt ya da otogaz alışverişinde bulunmak olacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan Vakıfbank Business Card’ına sahip olan ve Vakıfbank tarafından ticari plaka sahiplerine sunulmuş olan ticari kredilere sahip olan minibüs, halk otobüsü, ticari taksi, dolmuş ve servis gibi araç sahipleri faydalanabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında her bir kart sahibi için kazanabilecek olup aylık olarak belirlenmiş olan en yüksek indirim tutarı 200 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan yalnızca anlaşmalı olan Petrol Ofisi istasyonlarına giderek otogaz ya da akaryakıt alışveriş yaparak yararlanmanız mümkündür.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Vakıfbank POS Cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde indirim kazanımı gerçekleşmez.

Kampanyaya yalnız belge işlemleri ile nakit kullanım işlemleri dahil edilmemiştir.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ticari Kredi ile Business Card için yapılacak olan başvuru işlemlerinde Vakıfbank’ın kart ve limit vermek hakkı saklı tutulur.

Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına ulaşmak isteyen kişilerin Vakıfkart resmi internet sitesini ziyaret etmesi yeterli olacaktır.

Dilerseniz Petrol Ofisi müşterilerine özel olarak sunulmuş olan Positive Card fırsatlarından yararlanabilir ve madeni yağ, otogaz ya da akaryakıt alımlarında Positive Card’ı kullanarak hediye puan kazanabilirsiniz. Üstelik kazanmış olduğunuz bu hediye puanları Petrol Ofisi tarafından sunulmuş olan fırsatlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca Petrol Ofisi tarafından Positive Card’a özel olarak sunulmuş olan kampanyaları da kaçırmamış olursunuz. Positive Card fırsatlarndan faydalanmak isteyen kişilerin anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına giderek Positive Card başvurusunda bulunması ve başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurması yeterli olacaktır.

Vakıfbank ve Petrol Ofisi kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.