Kampanya Bulucu

Vakıfbank Bankomat Kart’tan İkinci Alışverişinize % 10 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Bankomat Kartını kullanarak gıda marketi ve akaryakıt alışverişlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ikinci alışverişinizde yüzde 10 oranında indirim kazanma şansını elde edersiniz!

Bu kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Vakıfbank Bankomat Kart’tan İkinci Alışverişinize %10 İndirim!” kampanyasından yararlanmak istiyorsanız 9 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında gıda marketi ya da akaryakıt alışverişinde bulunmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen Vakıfbank müşterilerinin yapması gereken şey Vakıfbank’ta kayıtlı olan cep telefon numaraları üzerinden “HEDIYE” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak T. C. Kimlik numarasını yazmak ve ardından 6635 numarasına kısa mesaj göndermektir.

İndirim Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile birlikte kazandığınız indirimler kampanya kapsamında kullandığınız Vakıfbank Bankomat kartınızın kullanıma açık olması halinde 10 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan bir Vakıfbank müşterisinin kampanyadan kazanabileceği en yüksek tutar 20 TL değerinde olacaktır. Bu da demektir ki yapacağınız ikinci gıda marketi ya da akaryakıt alışverişini 200 TL yapmanız halinde 20 TL değerinden indirim kazanırsınız. Bu tutarın üstüne çıkan kişilerin daha fazla indirim kazanma şansı olmayacaktır.

Unutmayın, bu indirimi kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamına dahil edilmiş olan sektörlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci alışverişte kazanabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Yapılan Alışverişler Kampanyaya Dahil Mi?

Bu kampanya ile internet üzerinden yapılacak olan alışveriş yaparak da indirim kazanma şansınız bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içinde yapılacak olan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilir.

Kampanya tarihleri içinde ve farklı günlerde gıda marketi ya da akaryakıt alışverişlerinizde yapacağınız ilk alışveriş için herhangi bir ödül verilmeyecektir.

Bu kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar ve ticari kartlar kullanılarak katılım göstermeniz mümkün değildir.

Bu kampanyanın kapsamına mail order işlemleri, puan kullanımı ile yapılan ödemeler, iade ve iptali gerçekleşen ödemeler ve nakit çekim işlemleri dahil edilmemiştir.

Vakıfbank istediği taktirde bu kampanyanın herhangi bir noktasında değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.