Kampanya Bulucu

Vakıfbank Bankomat Kart’tan 25 TL Hediye

Genellikle yapılan kampanyalar kredi kartları ile yapılan alışverişlerde puan kazandırma üzerine kuruludur. Fakat bu defa bu kredi kartı için değil hesap kartı için başladı. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden 25 TL’ye kadar hediye kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bankomat kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında bireysel Vakıfbank hesabınıza bağlı olan Bankomat kartınızı kullanarak yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişte 5 TL iade kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 5 defa yararlanarak 25 TL’sini iade olarak geri alabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Vakıfbank’a ait tüm bireysel Bankomat kartlarda geçerli olacaktır. Ticari kartlar, kredi kartları, mail order, nakit çekim gibi alışverişler bu kampanya kapsamının dışında olacaktır. Ayrıca iade edilen alışverişler de kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için alışverişlerinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Vakıfbank Bankomat kartınız ile belirlenen sektörlerde 75 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmanız durumunda 5 TL’sini iade olarak alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için Vakıfbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FIRSAT yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numaranızı da ekleyerek 6757’e gönderebilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında ki alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bu kampanya kapsamında ki iadeler ise 8 Mart 2016 tarihinde hesabınıza yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.