Kampanya Bulucu

Vakıfbank Bankomat Kart’tan 25 TL Hediye

Kredi kartlarının yapmış olduğu, alışveriş yaptıkça puan kazandıran kampanyaların bir örneği bu defa kredi kartları için değil, hesap kartları için. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile Bankomat kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerden 25 TL hediye kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bankomat kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Vakıfbank Bankomat kartınızı kullanarak, belirlenen sektörlerde yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişlerde 5 TL Hediye kazanabilirsiniz. Bu avantajdan toplamda 5 defa yararlanarak 25 TL’ye kadar hediye kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank müşterisi olan ve Bankomat kartı kullanan müşterilerin katılımına açıktır. kredi kartları, nakit çekim ve mail order gibi işlemler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Ticari kartlar da bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Bankomat kartı ile tek seferde en az 75 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor. Yapılan alışverişlerin Vakıfbank üyesi iş yerlerinden, Vakıfbank POS cihazından ve belirlenen sektörlerden yapılması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kampanyaya kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FIRSAT yazıp, bir boşluk bırakıp 11 haneli TC kimlik numaranızı da ekleyip, 6757’e SMS olarak göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece Şubat ayı içerisinde yapılan alışverişlerde geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Şubat ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri yapmalıdır. Kazanmış olduğunuz hediyeler ise 8 Mart 2016 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.