Kampanya Bulucu

Vakıfbank Bankomat Kart’tan 15 TL Hediye

Kredi kartlarının yapmış oldukları klasik alışverişte puan kazanma kampanyasında bu defa bir farklılık oldu. Şimdi bu kampanyadan kredi kartı yerine Vakıfbank Bankomat kartı kullanabilirsiniz. Vakıfbank kampanyaları ile Bankomat kartınızla yapacağınız alışverişlerden 15 TL hediye kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bankomat kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank üye iş yerlerinde ki giyim, kozmetik, ayakkabıi kozmetik ve aksesuar sektörlerinde tek seferde ve farklı günlerde 3 defa 50 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda 15 TL hediye kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank müşterisi olan ve vadesiz mevduat hesabı olan müşteriler için geçerlidir. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. Diğer müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca alışverişlerin de tek seferde nakit olarak yapılması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Vakıfbank sisteminde ayakkabı, giyim, aksesuar ve kozmetik sektörlerinde kayıtlı olan iş yerlerinden farklı günlerde ve tek seferde en az 50 TL’lik 3 defa alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından mesaj göndermeniz gerekir.telefonunuzun mesaj bölümüne GIYIM yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numarasını yazıp 6757’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

1 Aralık tarihinde başlayan bu banka kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında kazanılan ödüller ise 7 Ocak 2016 tarihinde kartınızın hesabına yüklenecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında kampanyaya kayıt olarak gerekli alışverişleri yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.