Kampanya Bulucu

Vakıfbank Bankomat Kart ile Gıda Harcamalarınıza 10 TL Hediye

Yapılan harcama kampanyaları genel olarak kredi kartları için yapılır. Sadece kredi kartları ile yapmış olduğunuz harcamalarda puan, taksit ve avantaj kazanırsınız. Fakat Vakıfbank kampanyaları ile şimdi Bankomat kampanyaları ile yapacağınız harcamalarla da kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bankomat kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bankomat kartınız ile yapacağınız 3 adet 30 TL ve üzeri harcamalarda 10 TL kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin farklı günlerde yapılması gerekmektedir.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Vakıfbank’ta vadesiz mevduat hesabı olan tüm müşteriler için geçerlidir. Vakıfbank Bankomat karta sahipseniz siz de kampanya şartlarını yerine getirerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için farklı günlerde 3 defa 30 Tl ve üzeri bir harcama yapılması gerekmektedir. Yine kampanya gereği harcamaların gıda marketi sektörüne kayıtlı iş yerlerinden yapılması gerekmektedir. Kampanya için üye iş yeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Her gıda marketi alışverişi kampanya kapsamına alınacaktır. Tek şart harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yapılmasıdır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yapabilirim?

Kampanyaya kayıt yapabilmeniz için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne MARKET yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numarasını yazıp, 6757’e göndermek gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Mesajdan önce yapılan alışverişlerin hiçbirisi kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Ağustos tarihinde başlayan bu alışveriş kampanyası 13 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya katılmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya şartlarına uygun alışverişi yapmalıdır. Gerekli şartlar sağlandığında kazanmış olduğunuz puan 28 Eylül 2015 tarihinde kartınızın hesabına yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.