Kampanya Bulucu

Vakıfbank 23 Nisan Kampanyası ile 50 TL Worldpuan

Vakıfbank, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile çocuğunuza yapacağınız oyuncak ve kitap harcamalarından 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu 23 Nisan Kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak oyuncak ve kitap sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinden 50 TL ya da daha üzeri bir harcama yatığınızda, harcamalarınızın %10’u kadar, toplamda da 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu World kampanyalarından sadece bireysel Vakıfbank World kredi kartları yararlanabilir. Diğer bankalara ait World kredi kartları, bireysel olmayan ticari kartlar ve banka kartları kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca internetten yapılan alışverişler de kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için alışverişleri yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kitap ve oyuncak sektörlerinde 50 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda, alışverişin %10’u kadar Worldpuan kazanabilirsiniz. Toplamda en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne 23NISAN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece 23 Nisan ile 24 Nisan tarihlerinde yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, bu tarihlerde önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da harcamalarını yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan harcamalarda kampanya geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.