Kampanya Bulucu

Vadaa’dan 100 TL’lik Alışverişe 25 TL WorldPuan Hediye

Vadaa kazandırmaya devam ediyor. Yaptığınız alışverişler ile WorldPuan kazanma şansı yakalıyorsunuz. Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler, iletişim, oyuncak ve kırtasiye sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişlerinize 5 TL, toplamda 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için yapmanız gerekenler oldukça basit ve bir çok yolu var. SMS ile katılmak istiyorsanız KAZAN yazıp bir boşluk bırakıp ardından müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden de katılım sağlayabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılacaksanız çok daha avantajlısınız. Her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 16 Aralık-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Hangi Sektörler Dahil?

Kampanya gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler, iletişim, oyuncak ve kırtasiye sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerli olacaktır.

Kampanyadan Hangi Kart Sahipleri Faydalanabilecektir?

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka Worldcard’lar dahil edilmiştir.  TEB, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar ile yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil değildir.

WorldPuan’lar Ne Zaman Yüklenecektir?

SMS ile katılım sağlayan müşterilerin WorldPuan’ ları 06 Ocak 2015 tarihine kadar en az bir adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Son kullanma tarihi ise 17 Ocak 2016’dır. Kullanılmayan World Puanlar 18 Ocak 2016 tarihinde geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapan müşteriler ise kampanya kapsamında kazandıkları ek Worldpuan’ları 15 Ocak 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda alacaklardır. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2016’dır. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 27 Ocak 2016’da geri alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.