Kampanya Bulucu

Vadaa 50 TL Worldpuan hediye ediyor!

World Kart’tan müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında seçili sektörlerden yapacağnız ilk 100 TL’ lik alışverişten sonraki her 100 TL’lik alışverişe 10 TL World Puan hediye edilecek. Seçili sektörler ise şöyle sıralanmaktadır; Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kozmetik ve çiçekçilik  sektöründeki World Kart üye işyerlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları gözlemlemek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Eğer daha önceden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmediyseniz android işletim sistemine sahip bir cep telefonunda uygulamayı edinmek için Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınızla doğru orantılı bir şekilde cep telefonunuza uygulama yüklenecektir. Ancak bu indirmenin tamamlanabilmesi için cep telefonunuzun Android sürümünün 4.4.4 ve üzeri olması gerekiyor. Bu işletim sisteminden aşağı işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına bu uygulama yüklenmeyecektir. Eğer daha önceden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmediyseniz İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonunda uygulamayı edinmek için Apple  Store üzerindeki arama kutucuğuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınızla doğru orantılı bir şekilde cep telefonunuza uygulama yüklenecektir. Ancak bu indirmenin tamamlanabilmesi için cep telefonunuzun İOS sürümünün 8.1 ve üzeri olması gerekiyor. Bu işletim sisteminden aşağı işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına bu uygulama yüklenmeyecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 2 Mart 2018 ile 11 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya katılmak için;

– KAZAN yazın, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e gönderin.

Banka tarafından işlem yapılan cep telefonunuza onay mesajı geldikten sonra kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

– Ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin ve kampanyaya katılın.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra profilim seçeneğinde kampanyaya katıldığınızı gözlemledikten sonra kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise World Kart’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Yapı Kredi Bankası’nın 7/24 açık müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil harcamalar
  •  Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
  • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
  •  Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.