Kampanya Bulucu

Uydunet’ten limitsiz İnternet Ayda 32,00 TL’ye

İnternet ihtiyacının her geçen gün artmasına rağmen internet sağlayıcılar arasında ki rekabet, internetin kalitesini yükseltirken, fiyatlarını da düşürüyor. Şimdi Uydunet kampanyaları kapsamında limitsiz interneti ayda sadece 32,00 TL ödeyerek alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türksat Kablo kampanyaları ile sunulan bu kampanyada 10 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotası bulunan limitsiz internet ve Kablo TV tarifesini aynı anda 41,90 TL’ye alabileceksiniz. Ayrıca bu kampanya kapsamında Uydunet aktivasyonu için ve Kablo TV kurulumu için herhangi bir ücret de alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan hem yeni, hem de mevcut müşteriler yararlanabilir. Kampanya herkesin katımına açıktır. Otel ve motel kurumları dışında ki tüm resmi kurumlar da bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya belirtilen kampanya tarihleri arasında başvuran herkesin katılımına açık olacaktır.

Bu kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Nisan tarihinde başlayan bu internet kampanyaları 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes bu tarihler arasında başvuru yaparak ve 12 aylık taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular bu fiyat ile sunulmayacaktır.

Kampanya Kapsamında Verilen İnternet’in Özelliklerini Değiştirebilir Miyim?

Tabi ki evet. Yukarıda sunulan internet en düşük ücretli internettir. Dilerseniz internet paketinizin internet hızını, adil kullanım kotasını vs. değiştirebilirsiniz. Bu değişim internet ücretine de yansıyacaktır. Diğer paketlerle ilgili detaylı bilgileri www.turksatkablo.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, bu kampanya sadece 12 aylık taahhüt veren müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüt süresi dolmadan kampanyadan çıkarsanız, kullandığınız her ay için yapılan indirim tutarlarının toplamı, ücretsiz verilen kurulum ve aktivasyon ücreti, aldı iseniz modem taksitlerinin tamamı son faturanıza yansıtılır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yusuf dedi ki:

    Yeni adresime internet istiyorum uygun olacak mesala 32tl lik paket gibi yardımcı olurmusunuz hayırlı günler