Kampanya Bulucu

Uydunet’te Limitsiz İnternet 34 TL

İnternet artık elektrik, su ve yakıt gibi en temel ihtiyaçlardan bir tanesi oldu. Kullanıcılar da bu ihtiyacı en ucuz ve kaliteli şekilde karşılamak için yapılan kampanyaları takip ediyor. Şimdi Uydunet kampanyaları ile aradığınız ucu ve hızlı interneti bulabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türksat Kablo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran herkes 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan limitsiz interneti 34 TL’ye alabilirsiniz. Eğer isterseniz Kablo TV tarifesini ile birlikte ikisini 43,90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu internet ve kablolu TV kampanyalarından isteyen bütün müşteriler yararlanabilir. Kampanya hem yeni, hem de mevcut müşteriler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt vermeyi kabul etmeyen müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanyanın ilan edildiği www.turksatkablo.com.tr adresinde ki sayfadan “Satın Al” butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Ya da size en yakın Türksat Kablo yetkili bayiden başvurabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapacağınız başvurularda bu kampanya avantajları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz 12 aylık taahhüdü bozarsanız o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. Kampanya kapsamında ücretsiz olarak yararlandığınız hizmetler de son faturaya yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların ödemeleri bu bedelden daha düşük ise kalan ayları da ödeyerek taahhüdü bozabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz paketten daha üst bir pakete geçerseniz taahhüt bozulmayacaktır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.