Uydunet Sinemalı TV ve İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Uydunet Sinemalı TV ve İnternet Kampanyası

Kablonet’ten harika bir kampanya 16 Mbps’ye kadar hızlı 50 GB AKN’li EkoSınırsız Kablonet ve KabloTV Temel Paket, Vizioon Sinema Paketi ayda yalnızca 55,99 TL. Bununla beraber kampanyaya kayıt olan müşterilere ilk ay KabloTV Üst Paket ve Altın Sinema Paketi şifresiz, yani hediye edilecek. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 24 ay boyunca Kablonet’te kalacağınıza söz vermek yani 24 aylık bir taahhütname imzalamak olacak. Kampanyadan faydalanan müşteriler Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet + Vizioon Sinema Paketi tarifesine abone olacaklardır. Taahhüt süresi boyunca; 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet (14,01 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV (19,99 TL), Vizioon Sinema Paketi (12,99 TL) 46,99 TL olarak uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Kablonet’in 0850 888 0126 numaralı ödüllü müşteri hizmetleri numarası üzerinden katılabilirsiniz ya da size en yakın Kablonet yetkili satış noktasına giderek kampanyaya katılmanız mümkün. Son olarak Kablonet’in ödüllü internet sayfası üzerindeki online başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler dışında kampanyaya katılım gerçekleştirilemez. Bununla beraber kampanya geçerlilik süresi boyunca kampanyaya katılan müşteriler taahhüt süresi boyunca aynı fiyat yani sabit fiyat garantisi altında olacaklar.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyadan otel ya da motel müşterileri faydalanamaz.
 • Kampanyadan yalnızca bireysel tarifede olan müşteriler ya da resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
 • Kablonet kampanyayı durdurma, kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
 • Kablonet’in tüm hakları gizlidir.
 • Kablonet’in size önerdiği modemi kullanmanız gerekiyor. Modem kaynaklı hız düşüklüklerinden Kablonet sorumlu tutulamayacaktır. Bununla beraber Kablonet’in yüksek hızında internetinden faydalanmak için Docsis 3.0. standartlarına uygun modemler tercih edilmelidir.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı Kablonet müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
 • Kablonet alt yapısına sahip olup olmadığınızı Kablonet internet sayfası ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulama yapabilirsiniz.
 • Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında daha fazla bilgi almak için Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.