Kampanya Bulucu

Uydunet 29 TL Kampanyası

Uydunet internet kampanyaları sürekli olarak insanları memnun etmeye devam ediyor. Bu seferki kampanya kapsamında diğer bir kuruluş olan Teledünya’nın da içerisinde bulunduğu bir paket tercih edildi. Ayda sadece ve sadece 29,00 TL fiyat ile 10 Mbps hızında 25 GB adil kullanım kotasına sahip sınırsız internet ile birlikte Teledünya temel paket alabilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Kampanya kapsamında kurulum, modem, aktivasyon ya da bu gibi diğer ücretler kesinlikle talep edilmeyecektir. Aynı zamanda kampanya kapsamında Teledünya paketini de alan insanlara üst düzey paket 1 ay boyunca ücretsiz olarak verilecek. Taahhütname süreci boyunca sabit fiyat olarak 29,00 TL belirlenmiş durumda ve üst düzey paketlerde fiyatlar farklılık gösterecek.

HD uydu kutusu ve modem tamamen ücretsiz olarak yeni abone olacaklara ücretsiz olarak verileceği gibi daha önceki abonelerin de yenilemeleri yine aynı şekilde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak ve yeni yılda farklı kampanyalar hazırlanacaktır. Bu sürece kadar Uydunet internet sitesinden ya da yetkili bayilerine başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

uydu

 

 Kampanya 12.08.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir. 

• Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. 

• Müşteriler abone olduğu 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır, ileri yönlü (fiyat olarak) 10 Mbps’ye kadar 25 GB tarifesinden daha düşük bedelli bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir. Abonenin ileri yönlü hız değişikliği yapması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı faturaya eklenecektir. 

• Abonelerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız tarifesi dışındaki, Uydunet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de abonelere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır. 

• Abonelik talebi müşterinin tercih ettiği Uydunet ve Teledünya tarifesinden alınabilecektir. Müşterinin ilk başvurusunu Teledünya Üst Paket içeren tarifelere yapması durumunda ilk ay şifresiz sunulan üst paket bedeli alınmayacaktır.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 29
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 36
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 39
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 46
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 49
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 56
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 49
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 56
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 59
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 66
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 69
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 76
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 79
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 86
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 89
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 96
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 99
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 106
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 149
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 156
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 199
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 206
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 99
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 106
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 199
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 206

Tablo 2: Alınabilecek Hizmetler 

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir. 

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır. 

• Mevcut Kablo TV aboneleri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır. 

• Personel tarifesinde yer alan şirket çalışanlarımız bu kampanyadan faydalanamazlar. 

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. 

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. 

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır. 

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır. 

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir. 

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. 

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. 

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. 

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV aboneliğini iptal ettiren müşterinin birinci derece akrabaları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz. 

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra adres değişikliği 2 fatura dönemi bitine kadar yapılamaz. 

• Kampanyadan faydalanabilecek abonelerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya giriş sekmelerinin her biri Kodsis’te ayrı tanımlanacaktır. Kablo TV yeni aboneliği ve Teledünya + Uydunet yeni aboneliği sekmesi tüm Kodsis kullanıcılarına açılacak; Teledünya tarife değişimi + Uydunet yeni aboneliği ve Uydunet tarife değişimi + Teledünya yeni aboneliği sekmeleri sadece Türksat Kablo internet sitesi satışlarına ve Türksat çağrı merkezine açılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanya Giriş Yöntemi Başvuru Yapılabilecek Kanallar Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV + Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Tüm satış kanalları Kablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Kablosuz Modem ve HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) ve alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Tüm satış kanalları Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Kablosuz Modem ve HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) ve alınmayan HD kutu bedeli (210 TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV + Teledünya Teledünya tarife değişimi + Uydunet Yeni aboneliği ile Çağrı Merkezi, Türksat Kablo İnternet Sitesi Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Kablosuz Modem ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL) tahsil edilecektir.
Kablo TV + Uydunet Uydunet tarife değişimi + Teledünya Yeni aboneliği ile Çağrı Merkezi, Türksat Kablo İnternet Sitesi Teledünya Aktivasyon Ücretsiz HD kutu ücretsiz Alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan HD kutu ücretsiz bedeli (210TL) tahsil edilecektir.

Tablo 3: Kampanyadan faydalanabilecek aboneler listesi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Niyazi Aytar dedi ki:

    Uydunet 6 7 8 9 kampanya yapıyor neden 10 ay 11 ay 12 ay neden cazip kampan

    yok