Kampanya Bulucu

Ülker İkram Çekiliş Kampanyası: İkram’sa Alırım

İlginç fikirlerin yer aldığı reklamları ile ilgi çeken İkram, bu fikirlerin ürünleri olan hediyelerle ilgili bir çekiliş kampanyası düzenledi.  Çekilişte birbirinden farklı tam adet ürün çeşidi bulunuyor ve her ürüne bir adet olmak üzere 6 kere çekiliş hakkı kazanma hakkınız var.

Kampanyaya katılmanız oldukça kolay, www.ikramsaalirim.com internet sitesine girmiş olduğunuzda büyük bir fotoğrafta hediye türlerini görebiliyorsunuz. Hediyelerin üzerine tıklayarak ohediye için yapılacak çekilişe katılabiliyorsunuz. Tıklamış olduğunuzda yazmanız gereken bir kutucuk çıkacak. Buraya hediyeyi niye istediğinizi yazıyorsunuz. Daha sonra ki adımda da kişisel bilgileriniz soruluyor. Kişisel bilgilerinizi kesinlikle doğru yazmanız gerekir. Yapılacak çekilişlerin sonucunda bir kişiye Çekyayıl koltuk, 1 Kişiye ayaklı tabak, 1 Kişiye Sony Playstation 4, 2 Kişiye Geotech Soldier 26 inç katlanabilir bir bisiklet, 5 kişiye minderçim ve 25 kişiye İkram Evi Seti verilecek. Kampanya sadece 18 yaşının üstendekiler için geçerlidir.

İkram'sa Alırım

Ülker İkram Çekiliş kampanyasının detayları ve katılım koşulları şu şekildedir:

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Bu kampanya, Ülker Bisküvi San. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.11.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/3699-9185 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.

Kampanya süresince Türkiye genelinde, Ülker Bisküvi San.A.Ş.’ye ait, Ülker İkram ürünlerinin tanıtımının yapıldığı www.ikramsaalirim.com (ücretsiz) adresli Ülker ikram sayfası üzerinden Ülker İkram reklam konusu olan “günlük problemlerimize pratik çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran objeler/eşyalar temalı 6 çeşit kampanya eşyasından (6 çeşit ikramiye bu temaya göre tasarlanmıştır) yorum yazmak istediği herhangi bir eşya hakkında sayfadaki “yorum yaz” kutusuna kendi özgün yorumunu yazıp sayfadaki forma ad, soyad, adres, gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile kayıt olan kullanıcılara her bir farklı eşya yorumu için 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım her bir farklı eşya yorumu için 1, toplam 6 çeşit eşya için 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.

Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle 1 kişiye Çekyayıl Koltuk (Dört Taraftan Katlanır Akıllı Koltuk, Özel Üretim), 1 kişiye Ayaklı Tabak (Tek seferde açılabilen mekanizmalı sehba,70 cm yüksekliğinde ayak 30 cm çapında tabak, katlanır sehpa, özel üretim), 1 kişiye Sony PlayStation 4 500GB Oyun Konsolu, 2 kişiye Geotech Soldier 26 inç Katlanır Bisiklet, 5 kişiye Minderçim (100 x 100 cm Peluş kumaşlı minder, özel üretim),25 kişiye İkram Evi Seti (Bir kutu içinde özel yapım tasarımlı bir adet yastık, bir adet kumbara ve bir adet çıt çıtlı çorap içeren set) ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş 06.01.2015 tarihinde saat 12:15’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 13.01.2015 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Postada yaşanan gecikmelerden ve aksaklıklardan Ülker Bisküvi San. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 28.01.2015 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 12.02.2015 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslim tarihi 15.03.2015’tir. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Kampanyaya www.ikramsaalirim.com internet adresi üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir. Katılımda kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.

Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır. Kampanyaya katılım her bir farklı eşya yorumu için 1, toplam 6 çeşit eşya için 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Bir kişi, aynı e-mail adresi ile bir defa kampanyaya kayıt yapabilir. Aynı kişinin farklı e-mail adresleri ile tekrarlı kayıt yapması kampanya kurallarına aykırıdır, tespiti halinde çekilişe dahil edilmez.

Kampanyaya sunulan yorumlardan, kampanya konusuna ve genel ahlak kurallarına uygun olanlar çekilişe dahil edilecektir ve kampanya sayfasındaki galeride yayınlanacaktır.

Kampanyaya sunulan cümlelerden uygun görülenler, bir kısmı veya tamamı, Ülker Bisküvi San. A.Ş. ve bağlı şirketlerinin, Ülker İkram markasının uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır ve uygun görülen yerlerde uygun görülen şekilde sergilenecektir, katılmcı bu şartı, cümlenin kendine ait olduğunu, sundukları ile ilgili tüm haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Ülker Bisküvi San. A.Ş. ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Ülker Bisküvi San. A.Ş., Ogilvy, DDB Medina Turgul Reklam Ajansı, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.