Kampanya Bulucu

Uğur Okulları Kampanyası

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Paraf Para tarafından yapılan Uğur Okulları Kampanyası ile Uğur Okullarında yapacağınız iki ve altı taksit arasındaki taksitlendirmelerde ya da tek çekimli ödemelerde ek olarak altı taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu bir yana kampanya kapsamında yer alan okullardan yapacağınız 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 250 TL Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Uğur Okulları Kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu nedenle de Paraf Kart ile bu günden sonra yapılan işlemler hesaba katılmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken şeyler Paraf Kart ile kampanya kapsamında yer alan okullardan kampanya tarihleri içerisinde alışveriş yapmaktır. 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL Paraf Para kazanmak için de ek altı taksit içinde ayrıca bir katılım göstermenize gerek bulunmamaktadır.

Kampanyaya Katılmanın Bir Sınırı Var mı?

Kampanyaya katılmak için dikkat etmeniz gereken tek şey kampanyanın son tarihi değildir. Bu kampanya işlem sırasına göre 950 kişi ile sınırlandırılmış durumdadır. Bu nedenle bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bir an önce alışveriş yapmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın!

Kazanılan Paraf Paralar En Son Ne Zaman Kullanılabilir?

Uğur Okulları Kampanyası ile kazanacağınız Paraf Paraları 10 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız mümkündür. Fakat bu güne kadar kullanılmamış olan tüm Paraf Paralar kalıcı bir şekilde geri alınarak ortadan kaldırılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyanın son gününe kadar Uğur Okullarında Paraf kredi kartı ile yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk işlemlerinizde 250 TL Paraf Para ve ikiden altı taksite kadar olan ya da tek çekim ile yapacağınız işlemlerde seçme sanal poslardan ya da fiziki poslardan otomatik bir şekilde ek altı taksit uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Paraf ile anlaşmalı olan Bahçeşehir Kolejleri ve Bahçeşehir Üniversitesi de Uğur Okulları gibi bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir.

Bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanmanız mümkün olmadığı gibi bu konu ile ilgili herhangi bir değişiklikte yapılmayacaktır.
İade, transfer ve iptal işlemleri ile birlikte Paraf Para kullanımları ile yapılan ödemelerde ve sanal kart kullanılarak yapılan işlemlerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.
Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili herhangi bir koşulu ya da tüm koşulları değiştirme hakkı ile kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı bir şekilde tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.