Kampanya Bulucu

Ugur.com.tr’de Bonus Flaş’a Özel 50 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Ugur.com.tr’de Bonus Flaş’a Özel 50 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak herhangi bir tutarda alışveriş yapmadan önce Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan ve daha sonra Uğur Soğutma resmi internet sitesi olan ugur.com.tr sitesi üzerinden Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak tek seferde yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri taksitli ya da tek ödemelerde 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 17 Temmuz ve 17 Ağustos tarihleri arasında Ugur resmi intenet sitesi olan ugur.com.tr sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce ilk olarak akıllı telefon ya da tabletler için üretilmiş olan uygulama marketlerine giriş yapmaları ve Bonus Flaş mobil uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekir. Daha sonra bilgileri ile birlikte Bonus Flaş mobil uygulamasına giriş yapmanız ve faydalanmak istediğiniz kampanya sayfasına giriş yaparak orada yer alan HEMEN KATIL butonuna tıklamanız gerekir. Bu noktadan itibaren yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilir. Bu işlemden sonra yapılacak olan alışverişin ise Bonus Flaş mobil uygulamasına giriş yapılmış olan kart üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Paracard, Bonus Business, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Flexi ya da Bonus Genç kartlarından birini kullanarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilir.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapan kişilerin kazandığı Bonuslar alışveriş yapmış olduğu karta 21 Ağustos 2017 tarihinde yansıtılır.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kazanılmış Bonusları 21 Ağustos ve 29 Ağustos tarihleri arasında Bonus iş yerlerinden yapacağınız alışverişler ile kullanmanız gerekir. Bu tarihler arasında kullanılmamış olan Bonuslar ise 31 Ağustos 2017 tarihinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bonus Business kartına sahip olan kişiler Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak istiyorlarsa şahıs şirketi sahibi olmaları ve ticari kartlarını kullanarak kampanyaya dahil olmaları gerekir.

Kampanyaya sanal kart ve ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Bonus ödül kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Bonus kazanımı geçerliliğini yitirir.

Garanti Bankası ve Uğur Soğutma önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.