Kampanya Bulucu

TUSKON Müşterilerine Sürat Kargo’dan Yüzde 70’e Varan İndirim

Sürat kargo indirimleri tüm hızı ile sunulmaya devam ediyor. Kredili kargo kampanyasının ardından TUSKON üyelerine çok büyük indirim geliyor.

Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Federasyonu (TUSKON) üyesi olan tüm müşterilere Sürat Kargo’dan tam %70’e varan indirim fırsatları sunuluyor.

İndirimler tüm üyeler için sadece günde bir kere kullanabilmek için geçerli olacaktır. Anlaşmalı firmalar için ise tüm gönderilerde indirim sağlanmakta.

İndirimlerden yararlanabilmek için gönderi esnasında TUSKON üyeliğinizi ilgili temsilciye kanıtlamak zorunda olduğunuzu unutmayın.

TUSKON üyesi kişilere ait firmalar ile anlaşma yapılması durumunda uzun süreli gönderi indirimlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmektesiniz.

İndirimler gönderinin boyut ve ağırlık durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Gönderi esnasında gönderinin tüm ebat ve ağırlık detayları incelenerek sizlere ilgili indirim oranı sunulur.

TUSKON üyesi olabilmek için şartlar mevcuttur. Bu şartları TUSKON resmi internet sitesi üzerinden tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.