Kampanya Bulucu

Turna.com’da 30 TL Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Turna.com’da 30 TL Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Maximum POS cihazı üzerinden tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzeri ilk alışverişte tamı tamına 30 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 24 Temmuz ve 24 Ağustos 2017 tarihleri arasında Turna.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde alışveriş yaptıktan önce ya da sonra katılması mümkündür.

Maximum Mobil uygulamasına özel olan bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız akıllı tablet ya da telefonlarda yer alan uygulama marketleri üzerinden Maximum Mobil uygulamasını indirmeleri daha sonra uygulamaya giriş yapmaları ve Kampanyalar sayfasına geldikten sonra da ilgili kampanya bölümünde yer alan KATIL butonuna tıklayarak kampanyaya katılım göstermeniz gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları ve İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, İş’te Üniversiteli, Maximiles ve Mercedes Card kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyadan koşullarını yerine getirerek başarılı bir şekilde kazanılmış olan Maxi Puan’lar kişilerin kampanya kapsamında kullanmış oldukları karta 6 Eylül tarihinde yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puanların 15 Eylül 2017 tarihine dek kullanılması gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Maxi Puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kampanya kapsamında kullanılmış olan karttan tamamen geri alınır

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik Kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Maxi Puan ve Maxi Fırsat kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Maximum POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Kampanya Turna.com sitesi üzerinden yapılacak olan sadece uçak bileti alışverişlerinde geçerli olur.

Bu kampanya Maximum Mobil uygulamasına özel olarak sunulmuş bulunuyor.

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Maxi Puanların Maximiles kartına yüklenmesi halinde, Maxi Mil’e dönüştürülerek kullanılması ve dolayısı ile Avans Maxi mil kapatmak için kullanılması mümkün değildir.

Türkiye İş Bankası ve Turna.com kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirebileceği gibi bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.