Kampanya Bulucu

Türksat’tan Her Eve Uydunet: 32 TL

Türksat, Uydunet olmayan ev kalmasın diye bir kampanya başlattı ve Uydunet’in en avantajlı haline kullanıcılara sundu. Ücretsiz aktivasyon imkanı ile, Ücretsiz kurulum şansı ile, 12 ay taahhüt ile birlikte, tarifeye ek 5 TL ile modem alma şansıyla, 10 Mbps’e kadar çıkabilen hızı ve 50 GB adil kullanım kotası ile sınırsız interneti 32 TL’ye sunuyor.

Kampanya kapsamında sunulan Türksat Kablo tarifesi Ekosınırsız tarife. Bu tarifed interneti hızınız 10 Mbps’e kadar yükselebiliyor. Sınırsız interneti olan bu tarifenin adil kullanım kotası 50 GB. Bu kampanya gereği aktivasyon ve kurulum ücretleri size hediye edilecektir. 12 aylık taahhüt ile bu tarifeden 32 TL’ye yararlanabileceksiniz. Eğer tarife ile birlikte modem de almak istiyorsanız 12 ay boyunca tarifeye ek 5 TL ile modem de alabileceksiniz. Bu da toplamda 60 TL’ye denk geliyor. Eğer Teledünya abonesi değilseniz ekstra olarak 9,90 TL size yansıyacaktır.

Türksat Kablo Kampanya

Türksat Her Eve Uydunet Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 01.01.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında, 12 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.

• Taahhüt süresi boyunca 10 Mbps 50 GB AKN EkoSınırsız Uydunet tarifesi 32 TL (vergiler dahil) olarak uygulanacaktır.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız 32 TL
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız 42 TL
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız 42 TL
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız 52 TL
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız 62 TL
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız 72 TL
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız 82 TL
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız 92 TL
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız 142 TL
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız 192 TL
10 Mbps’ye kadar Sınırsız 92 TL
20 Mbps’ye kadar Sınırsız 192 TL

Tablo 1: Alınabilecek Hizmetler

• Kampanya kapsamında 175 TL bedelli kablosuz modem indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden abonelerimize 12 ay taksitle, 5 TL/Ay bedelle (5 TL*12 ay= 60 TL) indirimli kablosuz modem satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında; kablosuz modem almak zorunlu değildir.

• Müşteriler abone olduğu 10 Mbps’e kadar 50 AKN Ekosınırsız Uydunet tarifesinden (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır, ileri yönlü (fiyat olarak) abone olduğu hızdan daha düşük bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapabilecektir. Abonenin ileri yönlü hız değişikliği yapması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı faturaya eklenecektir.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL) ve (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL-alınan taksitler) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir.

• Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. 2013 yılı (Hayat 10’la Güzel, Bu Bahar İnternet Bizden, Modem Bizden, Teknoloji Gelişimi, Süpernet, Modem Hediye), 2012 yılı (Ücretsiz Modem, Bahar, Kablosuz Modem ve HD Kutu Hediye, Hepsi Bir Arada, Beşli fırsat, Modem Hediye, Teknoloji Gelişimi), 2011 yılı (Bu Kış İnternet Bizden, Modem Bizden, Yarım Düzine Fırsat, Hızını Yükselt Kablosuz Modemi Kap, Konuşturan Modem Bizden) kampanyalarına taahhüdü olan aboneler bu kampanyadan tarife değişikliği veya yeni abonelik şeklinde faydalanabilir. Belirtilen kampanyalar dışında yer alan Uydunet kampanyalarına taahhüdü olan aboneler bu kampanyaya dahil olamazlar. Uydunet aboneliğine ilişkin taahhüdü olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.

• Uydunet aboneliğine ilişkin herhangi bir taahhüdü olmayan mevcut Uydunet aboneleri tarife değişimi veya yeni abonelik seçenekleri ile kampanyadan faydalanabilir.

HER EVE UYDUNET KAMPANYASI BAŞVURU ALINABİLİR
2013 YILI KAMPANYLARI
BU BAHAR İNTERNET BİZDEN EVET
MODEM BİZDEN EVET
TEKNOLOJİ GELİŞİMİ EVET
SÜPERNET EVET
MODEM HEDİYE EVET
2012 YILI KAMPANYALARI
ÜCRETSİZ MODEM EVET
BAHAR EVET
KABLOSUZ MODEM VE HD KUTU HEDİYE EVET
HEPSİ BİR ARADA EVET
BEŞLİ FIRSAT EVET
MODEM HEDİYE EVET
TEKNOLOJİ GELİŞİMİ EVET
2011 YILI KAMPANYALARI
BU KIŞ İNTERNET BİZDEN EVET
HAYAT 10’LA GÜZEL EVET
MODEM BİZDEN EVET
YARIM DÜZİNE FIRSAT EVET
HIZINI YÜKSELT KABLOSUZ MODEMİNİ KAP EVET
KONUŞTURAN MODEM BİZDEN EVET
  • Mevcut Kablo TV aboneleri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2.Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.• Taahhütnameden doğan damga vergisi bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır. (Binde 9,48)

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.