Kampanya Bulucu

Türksat TV ve İnternet Kampanyası 2018

Turksat KabloTV ve Kablonet’e aynı anda sahip olmanız için harika bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında tüm televizyon ve internet ihtiyaçlarınız karşılanmış olacak. 24 Mbsp’ye kadar hızlı 50 GB AKN’li Ekosınırsız Kablonet ve KabloTV Temel Paket 24 ay taahhüt sözünüze ayda yalnızca 55,99 TL. Bunun yanında ilk ay KabloTV üst Paket Ve Altın Sinema Paketi de size hediye edilecek. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 24 ay boyunca Kablonet’de kalacağınıza söz vermek yani 24 aylık bir taahhütname yaptırmak olacak. Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 24 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet tarifesine abone olacaklardır. Taahhüt süresi boyunca; 24 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet (27,00 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV (19,99 TL), tarifesi 46,99 TL olarak uygulanacaktır.

Bu fırsattan hemen faydalanmak için size en yakın KabloTV mağazasına gidebilir ya da KabloTV’nin ödüllü müşteri hizmetleri numarası olan 0850 888 0 126 hattı arayabilirsiniz. Son olarak KabloTV’nin ödüllü internet sayfası üzerindeki online başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak KabloTV’nin fırsatlarla dolu dünyasına katılabilirsiniz. Kablonet’ten telefon hizmeti almak istiyorsanız Kablonet’in fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler dışında kampanyaya katılım gerçekleştirilemez. Bununla beraber kampanya geçerlilik süresi boyunca kampanyaya katılan müşteriler taahhüt süresi boyunca aynı fiyat yani sabit fiyat garantisi altında olacaklar.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan otel ya da motel müşterileri faydalanamaz.
  • Kampanyadan yalnızca bireysel tarifede olan müşteriler ya da resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
  • Kablonet kampanyayı durdurma, kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
  • Kablonet’in tüm hakları gizlidir.
  • Kablonet’in size önerdiği modemi kullanmanız gerekiyor. Modem kaynaklı hız düşüklüklerinden Kablonet sorumlu tutulamayacaktır. Bununla beraber Kablonet’in yüksek hızında internetinden faydalanmak için Docsis 3.0. standartlarına uygun modemler tercih edilmelidir.
  • Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
  • Kampanya hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı Kablonet müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
  • Kablonet alt yapısına sahip olup olmadığınızı Kablonet internet sayfası ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulama yapabilirsiniz.
  • Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında daha fazla bilgi almak için Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak İçin TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.