Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Sınır Sizsiniz Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Sınır Sizsiniz Kampanyası” kampanyası ile birlikte Kablo Tv Temel Paket, Analog Kablo TV, Kabloses Her Yöne 50 dakika paket ve 10 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız Kablonet tarifesinden aylık yalnızca 59,99 TL’ye yararlanmanız mümkün olup, aynı paketlerden yalnıza sınırsız internet paketinin 25 Mbps’ye kadar olduğu paket tarifesinden aylık yalnızca 69,99 TL’ye yararlanabilirsiniz. Kablo Tv aktivasyon ücreti alınmayacak olsa da Kabloses aktivasyonunu gerçekleştirmek isteyen kişilerin bunun karşılığında 24 TL ödemesi gerekiyor. Bununla birlikte kampanya kapsamında 12 TL olan numara tahsis ücretinin alınmayacağını da belirtelim.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Tablo 2’de yer alan Kabloses, Kablonet ve Kablo TV tarifelerinden birine başvuru yaparak kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Dilediğiniz takdirde Kabloses paketi, Kablo TV tarifesi ve Akıllı sınırsız Kablonet tarifelerinden birini aynı anda abone olacak şekilde satın alabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında bir üst Kablo Tv tarifesine geçmek isteyen kişilerin aylık 5,99 TL fark ödemesi gerekmektedir.

Müşterilerin tarife değişikliği yapması halinde kampanya sayfasında yer alan tablolarda belirtildiği üzere farklılıklar ortaya çıkacak ve tarifeler arasında çıkan bu fark faturaya yansıyacaktır. Bununla birlikte yine yazımızın sonunda yer alan linke tıklayarak hangi tarifeler arasında geçiş yapabileceğinizi tablo halinde görebilirsiniz.

Müşteriler abone oldukları hız, dakika ve televizyon pake tarifelerinden fiyat açısından geriye yönelik daha düşük bir pakete geçmeme şartı ile kampanya sayfasında yer alan paket tarifeleri arasında değişiklik yapabilecektir.

Taahhüt süresi olan 24 ay dahilinde ilk abone olunan Kablo TV, Kabloses ve Kablonet tarifeleri arasında geçiş yapmanız mümkündür.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablonet ve Kablo televizyon hizmeti ile Analog Kablo televizyon hizmeti ve Kablonet hizmeti ile Kabloses hizmeti birlikte sunulmaktadır.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal edecek olan müşterilerden 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız tarifesi için aylık 27,99 TL ve 25 Mbps’ye kadar akıllı Sınırszı tarifesi için aylık 37,99 TL ücret alınır. Bununla birlikte ücreti aylık olarak alınmamış olan var ise Kablo Tv Üst Paket tarife indirim ücreti olan 2,01 TL, Kabloses tarife indirim ücreti olarak 4,99 TL, Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücreti olarak 2,01 TL ve Kabloses numara tahsis ücreti olarak 12 TL tahsil edilecektir. Fakat müşteriden tahsil edilecek olan bedellerden tahakkuk etmemiş olan kısımların toplamı, kampanya kapsamında alınmamış olan ücretlerin toplamından düşük olduğu takdirde bu tutarlar müşteri lehine tahsil edilir.

Müşteriler diledikleri takdirde Kabloses Her Yöne Paketlerini cayma bedeli olan aylık 4,99 TL’yi ve var ise 12 TL olan Kabloses numara tahsis ücretini ödeyerek kampanyayı iptal edebilirler.

Kampanya başladıktan sonra Kablo TV, Analog kablo TV ve Kablonet hizmetlerini iptal eden ve bu kişiler ile aynı soy ada sahip olan yakınlar aynı adres üzerinden kampanyadan bir kez daha faydalanamaz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 24 aylık bir taahhüt sınırı bulunmaktadır.

Kampanyadan otel ve motel müşterileri faydalanamazken, bireysel tarifede olan müşteriler ile kurum ve kuruluşlar faydalanabilecektir.

Kampanya Kablonet, Kablo TV ve Analog Kablo TV altyapısının sunduğu imkânlar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Hali hazırda Analog Kablo Tv kullanmakta olan biri ikinci kez abonelik alamayacaktır. Nakil haricinde adres değişikliği halinde taahhüt süresi bitene dek yapılamaz.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.