Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Sinemasız Ev Kalmasın Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Sinemasız Ev Kalmasın Kampanyası” kampanyası ile birlikte Vizioon sinema paket tarifesi 12 aylık taahhüt ile aylık 7.99 TL’ye, Altın Sinema Paket Tarifesine 12 aylık taahhüt ile aylık 13,99 TL’ye, Vizoon Sinema Paketi tarifesi 24 aylık taahhüt ile aylık 4.99 TL’ye ve Altın Sinema Paketi tarifesi 24 aylık taahhüt ile 11.99 TL’ye uygulanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kapanya kapsamında Sinema Paketlerine abone olmanız mümkündür.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında Vizioon Sinema Paketi müşterileri diledikleri takdirde taahhüt süresinin değişmeme şartı ile Altın Sinema Paket tarifesine de geçiş yapabilir.

Mevcut tarifeler haricinde bir başka tarifenin de abonelere sunulması halinde paket değişikliği ile birlikte ortaya çıkan tarifeler arası fiyat farkı hesaplanacak ve müşteriye yansıtılacaktır.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablo TV Hizmeti ile Analog Kablo TV Hizmeti ve Kablo Tv Hizmeti ile Sinema TV Hizmeti bir arada sunulabilecektir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi sona ermeden önce aboneliğini iptal ettirmek isteyen kişilerden alınmamış var ise 12 ay taahhüt için aylık olarak Vizioon Sinema paketi tarife indirim ücreti için 5 TL, Altın Sinema Paketi tarife indirim ücretleri için 6 TL tahsil edilir. Aynı aboneliklerin 24 aylık taahhüte sahip olan tarifeleri için Vizion Sinema Paketi tarife indirim ücreti için 7 TL, Altın Sinema Paketi tarife indirim ücreti için 8 TL tahsil edilir.

Bu noktada tek istisna kampanya kapsamında alınmayan ücret toplamının, taahhüt kapsamında müşterilerden talep edilecek olan ücretlerin henüz zamanı gelmemiş olan kısmına ait toplamdan fazla olması halinde tahsil edilecek tutarın müşteri lehine olacak şekilde tahsil edilmesidir.

Kampanyanın başladığı günden itibaren Kablo TV, Analog Kablo TV ve Sinema Paketi hizmetlerini iptal edecek olan aboneler ve bu aboneler ile aynı soy ada sahip olan yakınlar aynı adres üzerinden bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 12 ve 24 aylık taahhütler ayrı ayrı istenmektedir.

Kampanya Kablo TV ve Analog Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyadan otel ve motel aboneleri hariç olmak üzere bireysel tarife kullanmakta olan aboneler ile resmi kurum ya da kuruluşlar yararlanabilecektir.

Kampanya girişi talep edilmiş olan adres üzerinde hali hazırda açık Analog Kablo TV aboneliği bulunması halinde bu adreste aynı soy isme sahip olan bir başka müşteri adına kampanya giriş yapılamayacaktır.

Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhüt süresi sona erene dek adres değişiklikleri yalnızca taahhütlü nakillerde geçerli olacaktır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.