Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Sinemalı TV ve İnternet Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Sinemalı TV ve İnternet Kampanyası” kampanyası ile birlikte Kablo TV Temel Paket, 25 Mbps’ye kadar 25 GB kotaya sahip olan Kablonet tarifesi, Vizioon Sinema Paket tarifeleri, Analog Kablo TV ve Kabloses Her Yöne 50 dakika paketine aylık 46,99 TL’ye abone olabilirsiniz. Kablonet, Kablo TV ve numara tahsis ücreti aktivasyonları için herhangi bir ücret alınmayacak olup istenilmesi halinde 24 TL karşılığında Kabloses aktivasyon ücreti müşterilerden talep edilecektir. Ayrıca kampanya 24 ay taahhüt istemektedir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya sayfasında yer alan Tablo 2’de belirtilmiş olan Kotalı, Sınırsız ya da Akıllı Sınırsız Kablonet tarifelerinden birine, sinema paketlerine, Kablo TV tarifelerine ve Kabloses paket tarifelerinden birine aynı anda abone olabilirsiniz. Yine aynı tabloda belirtilmiş olan Kablonet, Sinema peketi ve Kablo Tv tarifelerinden birine kampanya başvurusunda bulunabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Müşterilerin tarife değiştirmesi halinde kampanya sayfasında yer alan fiyatlar müşterilere yansıtılır. 25 Mbps’ye kadar olan 25 GB Kotalı, Vizioon Sinema Paketi, Kablo TV Temel Paket ve Kabloses Heryöne 50 dakika paket tarifeleri haricinde yapılacak olan tarife değişimlerinde ortaya çıkan farklar müşterilere yansıtılacak olup kampanya sayfasında yer alan tarifeler haricinde bir başka tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir.

Müşteriler abone oldukları televizyon paketi, hız ya da dakikadan daha düşük bir fiyata sahip olan tarifelere geçmemek sureti ile kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifeler arasında değişiklik yapabilir. Taahhüt süresi olan 24 aylık dönem dahilinde ilk abone olunmuş olan Kabloses, Kablonet ve Kablo TV tarifeleri arasında geçiş yapılması mümkündür.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Sinema Paketleri ile Kablo TV hizmetlerini, Kablo TV hizmeti ve Kablonet Hizmeti ile Analog Kablo TV Hizmetlerini ve Kabloses Hizmeti ile Kablonet Hizmetlerini bir arada kullanmanız mümkündür.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanyanın taahhütü sona ermeden önce tarifeleri iptal etmek isteyen kişilerden aylık Kablonet tarife indirim ücreti olarak 23,98 TL, alınmamış tutar var ise aylık Kabloses tarife indirim ücreti olarak 4,99 TL, Altın Sinema Paketi indirim ücreti olarak 1,01 TL, Kablo TV üst paket tarife indirim ücreti olarak 2,01 TL, Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücreti olarak 96 TL ve kabloses numara tahsis ücreti olarak 12 TL tahsil edilecektir. Bu noktada tek istisna taahhüt kapsamında müşterilerden tahsil edilecek olan ücretlerden henüz tahakkuk etmemiş olan kısmın toplamının kampanya kapsamında alınmamış olan ücretlerden daha az olması halinde tahsilin müşteri lehine yapılacak olmasıdır.

Müşteriler diledikleri takdirde kampanya süresi sona ermeden önce Kabloses Her Yöne Paketinden var ise Kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL’yi ve taahhüt cayma bedeli olan aylık 4,99 TL’yi ödeyerek kampanyadan çıkış yapabilir.

Sinema paketi, Kablonet, Kablo TV ve Analog Kablo TV paketlerini iptal eden kişiler ve bu kişiler ile aynı soy isme sahip olan yakınlar aynı adres üzerinden kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyadan yalnızca bireysel tarifede olan müşteriler, resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilecek, otel ve motel müşterileri yararlanamayacaktır.

Kampanya Kablo TV, Analog Kablo TV ve Kablonet altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Hali hazırda Analog Kablo TV müşterisi olan biri ikinci kez bu tarifeden yararlanmak üzere kampanya girişi yapamaz.

Sinema Paketleri, Kablonet ve / veya Kablonet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan yararlanmakta olan müşterilerin aynı hizmet üzerinden bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.