Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Sadece Kablonet Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Sadece Kablonet Kampanyası” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde 25 Mbps’ye kadar 50 GB kotaya sahip olan Kablonet ve Analog Kablo  TV tarifesinden 12 aylık taahhüt ile herhangi bir Kablonet aktivasyon ücreti ödemeden aylık 57.99 TL’ye sahip olma fırsatı sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Sadece Kablonet Kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında müşteriler kampanya sayfasında yer alan Tablo 2’de belirtilmiş olan Sınırsız, Akıllı Sınırsız ve Kotalı Kablonet tarifelerinden birine ve Analog Kablo Tv tarifelerine aynı anda abone olabilecektir.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Müşteriler tarifeler arası değişiklik yapmak istedikleri takdirde bunu yalnızca kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifeler arasında yapabilecektir. 25 Mbps’ye kadar 50 GB kotaya sahip olan internet tarifesi haricinde Kablonet tarifelerinde yapılacak olan tarifeler arası değişimlerde ortaya çıkacak olan fark hesaplamaları dikkate alınır.

Abone olunmuş olan hızdan daha düşük bir fiyata sahip olan bir tarifeye geçiş yapılamayacak olup, daha yüksek fiyata sahip olan daha yüksek bir hıza sahip tarifeye geçilmesi mümkün olacaktır. Müşteriler taahhüt süresi dahilinde ilk abone oldukları Kablonet tarifesine geçiş yapabilirler.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablonet Hizmeti ile Analog Kablo TV hizmeti bir arada sunulabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya taahhüt süresi sona ermeden önce aboneliğini iptal edecek olan müşterilerden alınmamış olan aylık Kablonet tarife indirim bedelleri için 7.99 TL, var ise alınmamış olan Kablonet aktivasyon ücreti için 96 TL tahsil edilir. Kampanya kapsamında alınmayan ücretlerin toplamı, taahhüt kapsamında müşterilerden tahsil edilecek olan ücretlerin henüz zamanı gelmemiş olan bölümlerinin toplamından fazla olduğu takdirde yapılacak olan tahsil işlemleri müşterinin lehine yapılır.

Kampanyanın başladığı tarihten itibaren Kablonet ve Analog Kablo TV hizmetini iptal etmiş olan aboneler ve bu abonelerin aynı soy isme sahip olan yakınları aynı adres üzerinden bu kampanyadan bir kez daha yararlanamaz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt koşulu bulunmaktadır.

Kampanya Kablonet ve Analog Kablo Tv altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Bireysel tarifede olan müşteriler, resmi kurum ve kuruluşlar kampanyadan yararlanabilecek olup, otel ve motel müşterileri kampanyadan yararlanamayacaktır.

Hali hazırda Analog Kablo TV müşterisi olan bir abone, aynı adres için 2. Analog Kablo TV aboneliğini talep edemez, etse de bu talep yerine getirilemez.

Kablonet ile ilgili herhangi bir kampanyadan yararlanmakta olan müşterilerin bu kampanya üzerinden aynı hizmetten yararlanması mümkün değildir. 2015 yılında Türksat Kablonet tarafından yapılmış olan Konuşturan Modem Bizden kampanyasından faydalanan kişiler bu kapsamın dışındadır.

Kampanya girişinin talep edildiği adreste açık Analog Kablo TV aboneliği olması halinde aynı soy isme sahip olan bir müşterinin adına bu adreste kampanya girişinin yapılması mümkün değildir.

Kampanya taahhüt süresi sona erene dek adres değişikliği yalnızca taahhütlü nakil işlemlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.