Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Konuşturan Tv İnternet Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Konuşturan Tv İnternet Kampanyası” kampanyası ile birlikte Analog Kablo TV, Kablo TV Temel Paket, Kabloses Her Yöne 50 dakika ve 25 Mbps’ye kadar 50 GB kotaya sahip olan Kablonet tarifesine 24 aylık taahhüt koşulu ile aylık 46,99 TL’ye sahip olmanız mümkün olup bu esnada sizlerden numara tahsis ücreti olan 12 TL ile birlikte, Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Yalnızca tarafınızdan talep gelmesi halinde 24 TL karşılığında Kabloses aktivasyon ücreti alınır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan 1 Mayıs’tan başlayarak yıl sonuna kadar yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Müşteri tarafından talep edilmesi halinde yazımızın sonundaki linkten ulaşabileceğini kampanya sayfasında yer alan Tablo 2’de belirtilmiş olan Kabloses, Kablonet ve Kablo TV tarifelerinden yararlanmanız mümkündür. Aynı tabloda belirtilmiş olan sınırsız, kotalı ya da akıllı sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, Kabloses paket tarifesi ve Kablo TV tarifelerine aynı anda abone olabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında müşterilerin Kablo TV üst paketine aylık 5,99 TL fark ödeyerek abone olması mümkündür. Bu pakete başvuru yapılması halinde ilk ay üst paket faturası çıkartılamayacak, Kablo TV Temel Paket faturası çıkarılacaktır.

Müşterilerin tarife değiştirmesi halinde kampanya sayfasında belirtilmiş olan fiyatlar faturalara yansıtılır. 25 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı olan Kablonet tarifesi, Kabloses Heryöne 50 dakika paket tarifeleri ve Kablo TV Temel Paket tarifeleri haricinde bir başka tarife değişim yapılması halinde fiyat hesaplamaları sırasında bu değişimler hesap edilerek müşterilere yasnıtılır.

Kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifeler haricinde bir başka tarifeye geçiş yapmanız mümkün değildir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablo TV ve Kablonet hizmeti ile Analog Kablo TV hizmetini ve Kablonet Hizmeti ile Kabloses hizmetini bir arada kullanmanız mümkündür.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya taahhüt süresi sona ermeden önce aboneliğini iptal eden kişilerden alınmamış olan Kablonet tarife indirim ücreti aylı olarak 20,99 TL ve var ise Kablo TV Üst Paket tarife indirim ücreti aylık olarak 2,01 TL, Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücretleri olan 96 TL, Kabloses tarife indirim ücreti olarak aylık 4,99 TL ve Kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL tahsil edilir.

Fakat henüz taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan fakat tahakkuk etmemiş olan bedellerinin toplamının, kampanya kapsamında alınmamış olan ücretlerin toplamından düşük olması halinde bu tutarlar müşteri lehine olarak tahsil edilir.

Müşteriler diledikleri takdirde taahhüt süresi dolmadan önce Kabloses Her Yöne paket tarifelerinden diğer hizmetlerden ayrı olarak taahhüt cayma bedeli olan aylık 4,99 TL ve Kabloses numara tahsis ücreti ola 12 TL’nin faturaya yansıması ile cayabilirler.

Kampanyanın başladığı tarihten itibaren Kablo TV, Kablonet ya da Analog Kablo TV hizmetlerini iptal etmiş olan kişiler ya da bu kişiler ile aynı soy isme sahip olan yakınları aynı adres üzerinden bu kampanyaya katılamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişinin bulunduğu adreste bir başka Analog Kablo TV aboneliği bulunduğu takdirde, aynı soy isme sahip olan bir diğer müşterinin kampanya girişi yapılamayacaktır.

Kampanya girişinin yapılmasının ardından taahhütlü nakil istisna olmak üzere taahhüt süresi sona ermeden önce adres değişikliği yapılmasına imkân tanınmamıştır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyadan bireysel tarifede olan müşteriler ile resmi kurum ya da kuruluşlar yararlanabilecektir. Bununla birlikte otel ve motel müşterileri kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya Analog Kablo TV, Kablonet ve Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Hali hazırda Analog Kablo TV müşterisi olan bir kişi, aynı adres için bir başak Analog Kablo Tv istediği takdirde bu istek yanıt bulmayacaktır.

Kablonet ve Kablo TV hizmetleri ile ilgili bir kampanyadan yararlanmakta olan kişilerin bu kampanyadan aynı hizmeti kullanarak yararlanması mümkün olmayacaktır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.