Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Konuşturan Eğlenceli Kampanya

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Konuşturan Eğlenceli Kampanya” kampanyası ile birlikte Analog Kablo TV, Kablo TV TEmel Paket, Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi, 50 Mbps’ye kadar 50 gB Kotalı Kablonet tarifesi ve Vizioon Sinema Paketinden aylık 51,99 TL’ye yararlanmanız mümkündür. Kampanya kapsamında 12 TL ücrete sahip olan numara tahsis ücreti ile Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücretleri talep edilmeyecektir. Müşteri tarafından talep edilmesi halinde Kabloses aktivasyonu için 24 TL ücret alınır. Kampanya 24 aylık taahhüte sahiptir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Müşteriler kampanya sayfasında yer ala Tablo 2’de belirtilmiş olan Kablonet, Sinema Paketi ve Kablo TV tarifelerinden birine başvuru yapabilir, Akıllı Sınırsız, Sınırsız ya da Kotalı tarifelerden, Sinema paket tarifelerinden, Kabloses paket tarifelerinden ve Kablo TV tarifelerinden birine aynı anda abone olabilirler.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında aylık 5,99 TL olmak üzere her bir Altın Sinme Paketi ve Kablo TV üst paketine geçiş yapabilirsiniz.

Tarife değiştirmek isteyen müşterilerin faturalarına, Kablo TV Temel Paket, 50 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı internet, Vizioon Sinema paketi ve Kabloses her yöne 50 dakika paketi tarifeleri haricinde kalan tarifelerden oluşacak olan ücret farklılıkları yansıtılacaktır. Kampanya sayfasında yer alan tarifeler haricinde bir tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir.

Hali hazırda sahip olunan TV, dakika ya da hız paket tarifelerinden daha düşük bir ücrete sahip olan tarifelere geçiş yapılmama koşulu ile tarifeler arası değişiklik yapılması mümkündür. Taahhüt süresi olan 24 aylık dönem içinde Kablo TV, Kabloses, Sinema Paketi ve Kablonet tarifeleri arasında geçişler yapılabilecektir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablo TV ile Sinema Paketleri,

Kablo TV ve Kablonet Hizmetleri ile Analog Kablo TV hizmeti ve,

Kablonet Hizmeti ile Kabloses Hizmeti bir arada sunulabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi sona ermeden önce aboneliğini iptal etmek isteyen kişiler aylık Kablonet tarife indirim ücreti olarak aylık 38,98 TL ödeyecek olup, alınmamış ücretin var olması halinde Altın Sinema paketi indirim ücreti olan aylık 1,01 TL, Kablo TV Üst Paket tarife indirim ücreti olan aylık 2,01 TL, Kabloses tarife indirim ücreti olan aylık 4,99 TL, Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücreti olan 96 TL ve 12 TL olan Kabloses numara tahsis ücreti tahsil edilecektir.

Bu noktada yer alan tek istisna tahakkuk etmemiş olan kısma ait ücretlerin toplamının henüz tahsili yapılmamış olan ücret toplamından düşük olması halinde tahsil edilecek olan tutarların müşteri lehine olacak olmasıdır.

Kablo TV, Sinema Paketi, Analog Kablo TV ve Kablonet hizmetlerini iptal eden kişi ve bu kişiler ile aynı soy adını paylaşmakta olan yakınların aynı adres üzerinden aynı kampanyadan yararlanması söz konusu değildir.

Kampanya girişinin yapılmasının ardından aynı adreste bir başka açık Analog Kablo TV hizmeti kullanılması halinde aynı soy ismine sahip olan bir müşterine adına kampanya girişinin yapılması mümkün değildir. Ayrıca taahhütlü nakil haricinde taahhüt süresi olan 24 ay dolmadan önce adres değişikliği yapılamamaktadır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyadan ne otel ne de motel müşterileri yaralanabilecek iken, bireysel tarifeden yararlanmakta olan müşteri, resmi kurum ve kuruluşlar yararlanabilecektir.

Hali hazırda Analog Kablo TV müşterisi olan bir kişi aynı adres üzerinden aynı paketi bir kez daha kullanamayacaktır.

Kablonet, Kablo TV ve Sinema paketleri ile ilgili herhangi bir kampanyadan faydalanan kişilerin bu kampanya ile aynı hizmet üzerinden yararlanması mümkün değildir.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.